کتاب گوهر شب‌ چراغ

نوع فایل
PDF
حجم فایل
41 مگابایت
تعداد صفحات:
219 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدیدها
1939 بازدید
4,000 تومان
خرید این محصول

کتاب‌های ادعیه مانند کتاب گوهر شب جراغ همیشه نقش مهمی در زندگی انسان‌های ادوار گذشته داشته‌اند. آن‌ها در سخت‌ترین شرایط به این کتاب‌ها رجوع می‌کردند و دستوراتی را از آن‌ها می‌آموختند و برقراری ارتباط با خدای متعال را به سطح بالاتری می‌بردند. بنابرین در این قسمت از سایت کتاب خاص با ما همراه باشید.

اگر نام کتاب‌هایی نظیر کتاب کنزالحسینی، کتاب رستاخیز مردگان و… را شنیده باشید ممکن است با کتاب گوهر شب‌چراغ هم آشنایی داشته باشید. اگر چنین نیست نگران نباشید. در ادامه به پرسش‌های شما در مورد این کتاب پاسخ می‌دهیم و در انتها آن را برای دانلود در دسترس شما قرار می‌دهیم. عموماً این کتاب‌ها در زمینه علوم غریبه نکات زیادی دارند. می‌توانید از طریق آن‌ها به دستور انواع دعاها، اسم اعظم و شیوه‌های کیمیاگری دست یابید.

علم پایان ندارد. بخشی از آن فراتر از کره خاکی و کالبد فانی انسان است. در نتیجه وقتی در مورد دانلود کتاب گوهر شب‌چراغ صحبت می‌کنیم. منظور ما دستیابی به گنجینه عظیمی از علوم است.

آشنایی نویسنده و کتاب گوهر شب چراغ

این کتاب با نام گوهر شب‌چراغ شناخته شده و در دو جلد و دو نوع نمونه چاپی و دست‌نویس قدیمی موجود است. نوع دست‌نویس آن معمولاً خوانایی سختی دارد و اگر آن را با نمونه چاپی مقایسه کنید احتمالاً متوجه این مسئله خواهید شد. همین‌طور نویسنده آن عالم فاضل مرحوم محمدحسن بن محمدحسین نیستانکی نائینی است.

به‌طورکلی محوریت موضوعی این کتاب شامل دعاها و اذکار اسلامی، دعا‌های معتبر عربی، طب سنتی، دستور کیمیاگری، تسخیر اجنه، خاصیت‌هایی که در گیاهان و حیوانات موجود است و همین‌طور علم نجومی و تعداد زیادی دعای مجرب است. همین‌طور این کتاب در قرن‌های قبل تبدیل به یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مراجع برای دعانویسان شده بود و بسیاری از ساحران ادعا می‌کردند که با این کتاب می‌توانند در هر زمینه‌ای وارد شده و بر موضوعات دخالت داشته باشند. درصورتی‌که نیت نویسنده و خالق کتاب به‌هیچ‌عنوان سوءاستفاده این‌گونه اشخاص از قواعد و دستورات نبود. اما به‌هرحال این اتفاق ناخوشایند رخ داد.

کتاب گوهر شب‌چراغ در مورد چیست؟

برای کسانی که در مورد این کتاب اطلاعی ندارند این سؤال ایجاد می‌شود که محوریت موضوعی آن چیست؟ چرا عده‌ای به دنبال این کتاب هستند و آیا برای افرادی که هیچ علمی در زمینه‌های مرتبط ندارند، آیا امکان مطالعه این کتاب و یا استفاده از آن وجود خواهد داشت؟ در چنین شرایطی چند مسئله اهمیت کلیدی دارد. اول این که به‌خوبی در مورد آن تحقیقات کنید و تا می‌توانید بیاموزید. سپس این که بدانید این کتاب ممکن است توسط برخی منابع نامعتبر تحریف، کم و یا زیاد شده باشد. از طرفی مباحث این کتاب مرتبط با علوم غریبه و دعانویسی بوده و جز محبوب‌ترین‌ها در این دسته‌بندی است. پس نخست کمی در مورد دعانویسی، علوم خفیه، ماورایی و همین‌طور غریبه صحبت می‌کنیم.

نحوه دعانویسی با دانلود کتاب گوهر شب‌چراغ

دعانویسی از گذشته تاکنون تأثیرات متفاوتی در زندگی انسان‌ها داشته. بسیاری از افراد چه در قرون گذشته و چه در عصر امروز از دستورات دعاهایی نظیر کتاب گوهر شب‌چراغ برای دفع مشکلات، رهایی از امراض و دردها، بیماری‌ها و… استفاده می‌کنند. اساس نوشتار این کتاب‌ها نیز به همین موضوع بازمی‌گردد. گاهی زندگی انسان به طور ناگهانی درگیر رویه‌ای منفی می‌شود و عده‌ای نیز فکر می‌کنند زندگی‌شان هر لحظه ممکن است سخت‌تر شود.

در نتیجه دست به دامان رمال‌ها و افرادی می‌زنند که از این ادعیه و دستورات سوءاستفاده می‌کنند. انسان در قالب دعاهایی که می‌خواند سعی در تقویت ابعاد روحی و ذهنیت خود نسبت به خدا، انرژی اطراف و همین‌طور زمینه‌هایی که در آینده می‌تواند در آن فعالیت کند خواهد داشت. همین‌طور شما هیچ‌گاه نباید از دعانویس حاجت خواسته و انتظار برآورده شدن آرزو داشته باشید.

پیش‌ از این که به سراغ این‌گونه کتاب‌ها بروید فراموش نکنید علوم غریبه چیزی نیست که بخواهید آن را از منابع اشتباه و نامعتبر بیاموزید. از طرفی کتاب گوهر شب‌چراغ شامل موضوعات متنوع و گوناگونی است که در ادامه در موردش بیشتر صحبت خواهیم کرد.

بررسی موضوعات کتاب گوهر شب‌چراغ

کتاب گوهر شب‌ چراغ

پیش‌ازاین که به سراغ موضوعات این کتاب برویم، اجازه دهید در مورد متداول‌ترین سؤالات کاربران اینترنتی در موتورهای جستجو در مورد این کتاب پاسخ دهیم.

مهم ترین پرسش ها در مورد کتاب شب چراغ:

 • از کدام منبع کتاب گوهر شب‌چراغ اصلی و معتبر را تهیه کنم؟
 • اعتبار گوهر شب‌چراغ چقدر است؟
 • چه کسی این کتاب را نوشته است و موضوعات آن به چه مباحثی ختم می‌شود؟
 • آیا می‌توانم با خواندن کتاب گوهر شب‌چراغ نوشتن دعا و طلسم را بیاموزم؟
 • در زندگی‌ام مشکلات زیادی دارم، آیا این کتاب حل مشکل است؟
 • منظور از علوم غریبه در کتاب نام‌برده چیست؟
 • آیا این کتاب جلد یک و دو دارد؟
 • در اینترنت این کتاب موجود است، آیا می‌توانم به این منابع اعتماد و آن را دانلود کنم؟
 • تفاوت کتاب گوهر شب‌چراغ وب‌سایت‌های مختلف چیست؟

برای شناسایی کتاب معتبر گوهر شب‌چراغ و دانلود نسخه الکترونیک آن لازم است که به موضوعاتی که در این کتاب آمده است دقت داشته باشید. اگر هرکدام از این سرفصل‌ها در کتاب موجود نبود، دست‌کاری شده و منبعی که آن را در اختیار شما قرار داده متأسفانه کم‌کاری کرده است.

اولین مضمون این کتاب علوم غریبه، انواع طلسم و ادعیه است. علوم غریبه فراتر از جسم انسان است و به دانش‌هایی گفته می‌شود که با استفاده از آن می‌توان علاوه بر انرژی‌درمانی، بسیاری از اعمال و رخدادها را کنترل و همین‌طور به جلد دیگری از ذات انسان رفت. همین‌طور این مضامین می‌توانند باعث بازشدن دید انسان نسبت به هر اتفاقی در اطراف شوند.

دعاهای حاجت موجود در کتاب شب‌چراغ

در این کتاب دعاهای زیادی آمده است، اما به چه مواردی می‌توان اشاره کرد که بیشترین محبوبیت در بین مردم را داشته؟ خوب دعاهایی که برای توانگری و کسب روزی خوانده می‌شوند، اولاد دار شدن و رفع مشکل نازایی، تقویت قوای جسمانی، جنسی و همین‌طور تقویت حافظه از جمله زمینه‌های اصلی است که در بین ادعیه این کتاب می‌بینیم. در مقابل افرادی که درگیر طلسم، سحر، جادو و چشم‌زخم هم می‌شوند می‌توانند این‌گونه ادعیه را برای دفع آنان بخوانند. درصورتی‌که مایل به احضار مشروع بوده و می‌خواهند در مورد روش آن بدانند و هزاران زمینه دیگر که ما ترجیح می‌دهیم در ادامه در مورد آنان سخن بگوییم تا از حوصله بحث خارج نشود.

سؤال بعدی این است که معمولاً در مورد اعتبار کتاب‌ها خواهد بود. کتاب گوهر شب‌چراغ مورد تأیید بسیاری از افراد و مراجع است. همین‌طور کمی بالاتر به پاسخ سؤال سوم رسیدیم و می‌توان گفت که این کتاب برای شما زمینه‌ساز یادگیری انواع طلسمات، دعاها و همین‌طور روش‌های احضار و… است. از طرفی می‌توانید خواص انواع اسم اعظم را نیز در این کتاب بخوانید.

منظور از اسم اعظم در کتاب‌های گوهر شب‌چراغ

در هر دو جلد این کتاب در مورد اسم اعظم آمده است. این اسماء در واقع عباراتی هستند که از ذات پروردگار جهانیان، الله، اشاره می‌کنند. مثلاً شافی یکی از این اسماء بوده که اگر کمی به عربی ریشه‌ای آشنایی داشته باشید متوجه این مسئله خواهید شد که به شفادهنده ختم خواهد شد. در نتیجه از اسم اعظم بسته به‌تمامی قدرت‌هایی که در مورد خداوند بزرگ به آن اشاره می‌شود می‌توان اشاره کرد. این اسماً که در کتاب گوهر شب‌چراغ به آن اشاره شده است رابط و واسطی بین بنده و خدا هستند. گفته می‌شود هر شخصی که نسبت به خواندن این ادعیه با نام‌های اعظم اقدام کند خداوند بزرگ و بخشایشگر زودتر حاجات او را تبدیل به واقعیت می‌کند و از طرفی بلاها، خطرات، سموم، مشکلات و شر را از زندگی‌شان دفع می‌کند.

اما در این کتاب خواص اسم مبارکه الواجد آمده است، می‌توانید نوع خاص و عام اسم‌های اعظم را خوانده و طریقه توسل با آن‌ها را بیاموزید. چنین مواردی در هیچ یک از منابع و کتب نیامده است. در نتیجه اگر می‌خواهید اصالت و کامل بودن این کتاب را چک کنید، لازم است که نخست به سراغ بخش اسم اعظم بروید که در فهرست اصلی آن نیز آورده شده است.

دانلود کتاب گوهر شب‌چراغ نائینی جلد 2

سؤال دیگر ازطرف اشخاصی پرسیده شده که در زندگی خود مدام با مشکلات، بلاها و بدبیاری‌ها روبرو می‌شوند. این افراد قطعاً می‌خواهند از این کتاب‌ها برای رفع شر و گرفتاری‌های پیش و رو و پیش آمدهای بد استفاده کنند. بله خوب یکی از اصلی‌ترین کلیدهای این کتاب حل مشکل و دفع شر و گرفتاری و بلا است.

اتفاقاتی که گاه در زندگی ما رخ می‌دهند و نمی‌توانیم در مقابل آنان کاری کنیم. در این وضعیت شما می‌توانید کتاب گوهر شب‌چراغ را مطالعه نموده و به دستورات رفع فقر و مشکلات مالی، حل پریشانی و اضطراب، قوی شدن برای مقابله با دشمن و شر و… برسید. همین‌طور این کتاب برای رفع سفیدی چشم و زیادشدن قوت در مردان و زنان نیز دستوراتی را اختصاص داده است.

گیاهان، عناصر چهارگانه اطراف ما، گوشت و خوردنی‌ها گاه خواصی دارند که در مورد آن‌ها چیزی شنیده‌ایم. اما لازم است که بدانید نحوه مصرف آن‌ها دستورات و راهکارهای خاص خود را دارد و شما با مطالعه و دانلود کتاب گوهر شب‌چراغ می‌توانید به نکات جالبی در مورد آن‌ها دست یابید. مثلاً در این کتاب در مورد خواص آب قلیائی، نان و … بسیار آمده است. اگر در بخش داخلی بدن خود مشکل دارید. احساس می‌کنید فردی جن‌زده شده است. این کتاب راهگشا است.

بهترین کتاب نایاب برای دعاها و علوم ماورایی و خفیه

این کتاب می‌تواند طیف وسیعی از مشکلات زندگی شما را حل کند، اگر درگیر، مشکلات حافظه، ذهن، هوش، نازایی، کسب روزی، چشم‌زخم و… شده‌اید این دعا می‌تواند کاربرد داشته باشد. درصورتی‌که علاقه‌مند به یادگیری نحوه استفاده از اسم مبارکه الواحد باشید، می‌خواهید از بلاها، خطرات، آفات و مشکلات در امان بمانید، آیات کریمه‌ای همراه با دستورات در این کتب آمده‌اند که گره‌گشا خواهند بود. در اینترنت هم تعداد زیادی منابع نسبت به انتشار این کتاب اقدام نموده‌اند.

بسیاری از آن‌ها توضیحات کاملی در مورد کتاب گوهر شب‌چراغ ارائه نداده‌اند. دراین‌بین برخی نیز نمی‌دانند که این کتاب ممکن است کامل نباشد. البته حجم نسبتاً زیادی دارد و به‌صورت PDF در دسترس شما خواهد بود. به‌هرحال تألیف‌هایی نیز به‌صورت اختصاصی برای اولین‌بار توسط نویسنده این کتاب جمع‌آوری‌شده است. این کتاب‌ها نایاب هستند و خیلی بعید است شما بتوانید نسخه کامل و سالم آن را به‌صورت فیزیکی تهیه فرمایید. از طرفی از دستورات و ادعیه این کتاب برای شفای امراض، دردها و بیماری‌های سخت و لاعلاج هم استفاده می‌شود. می‌توان با خواندن این کتاب به خواص و فواید آیه‌الکرسی دست‌یافت.

خواص و فواید محتوای کتاب شب‌چراغ + فارسی

در این کتاب در مورد نزله، دیدن عجایب با خواندن سوره‌های قرآنی، حقیقت اسم اعظم، روش‌های جلوگیری از حضور دشمن و بدگو در زندگی، زبان‌بندی و همین‌طور بهتر کردن شانس و اقبال آمده است. احتمالاً دیده‌اید بسیاری در صحنه‌های مختلف زندگی هر چه تلاش می‌کنند به نتیجه نمی‌رسند و در مواجهه با اقبال و شانس همواره روی بازنده بازی هستند. خواندن دستورات و ادعیه این کتاب می‌تواند مشکل‌گشا و حل گرفتاری باشد.

همین‌طور انسان جاه‌طلب و همواره در پی بهتر کردن شرایط پیش و روی خودش چه از ابعاد مالی و چه معنوی است. در این کتاب دستوراتی برای غنی و ثروتمند شدن، کسب روزی بیشتر و بالارفتن مقام آمده است. همین‌طور می‌توانید برای درمان انواع بیماری‌های سخت، دل‌درد، دندان‌درد و رفع و علاج آن و… این کتاب را به‌عنوان یک منبع کامل بدانید.

برای کسانی که می خواهند به علم ماورایی و خفیه دست یابند. خواندن این کتاب یکی از لازمه‌های کلیدی و اصلی است.

نتیجه‌گیری و جمع‌بندی

به‌طورکلی کتاب معتبر گوهر شب‌چراغ در حال حاضر به دو صورت اینترنتی و فیزیکی موجود است که معمولاً نمی‌توان نوع فیزیکی آن را حداقل به‌صورت کامل تهیه کرد. ضمن این که این کتاب پس از مدتی به‌صورت چاپی نیز در دسترس قرار گرفت و بهتر است شما هم این نسخه را تهیه کنید. از جمله اصلی‌ترین و کلیدی‌ترین محوریت موضوعات آن نیز به زمینه دعاهای شفابخش، رفع شر و بلا، حاجات و مهمات، دستورات قرآنی و راهگشاهای معتبر و… تقسیم‌بندی خواهد شد.

برای دستیابی به خواص اغذیه ها، گیاهان و… می‌توانید دستورات این کتاب را مطالعه کنید. همین‌طور اگر زنی فرزندش نشود و شخصی در زندگی روزی کسب نمی‌کند و فکر می‌کند سحر و طلسم شده است. این کتاب با دعاها می‌تواند حلال مشکلات بزرگ باشد. ساختار این کتاب آن را تبدیل به یکی از جامع‌ترین‌ها در زمینه یادگیری علوم غریبه و خفیه کرده است، کتاب گوهر شب‌چراغ هم اکنون به‌صورت پی‌دی‌اف در دسترس شماست و می‌توانید آن را بیاموزید و زندگی خود را از اتفاقات ساده اما تخریب‌کننده نجات دهید.

.

.

راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که لینک را دریافت نکردید کافیست وارد پنل کاربری خود در سایت کتاب خاص شوید.