کتاب کنزالحسینی

نوع فایل
PDF
حجم فایل
40 مگابایت
تعداد صفحات:
279 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدیدها
3685 بازدید
27,000 تومان 9,000 تومان٪67 تخفیف
خرید این محصول

اگر بخواهیم در مورد کتاب کنزالحسینی بگوییم باید عرض کنیم که این نوشته یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین‌ها در زمینه دعانویسی و ساخت طلسمات و ادعیه مجرب است. درصورتی‌که در مورد این کتاب شنیده باشید احتمالاً می‌دانید که به دست آوردن نسخه اصلی و قدیمی آن چقدر سخت است. البته وب‌سایت‌های زیادی امروزه با توجه به گسترش استفاده از اینترنت مدعی می‌شوند که نسخه اصلی این کتاب را در دسترس شما قرار می‌دهند. اما درنهایت ممکن است بسیاری از آن‌ها دسترسی به منبع اصلی کتاب کنزالحسینی نداشته باشند.

اگر شما هم وارد این صفحه شده باشید، احتمالاً به دنبال نسخه اصلی این کتاب هستید و نمی‌دانید چگونه باید آن را تهیه کنید. در این صورت باید گفت که نسخه اصلی آن اولاً به زبان‌اصلی بوده و در ثانی این‌که در حال حاضر نمونه ویرایش شده آن نیز در دسترس است. البته شما نمی‌توانید این کتاب را به همین راحتی پیدا کنید و اگر به بسیاری از سایت‌ها، کانال‌ها و منابع اینترنتی مراجعه کنید متوجه می‌شوید که یا کتاب‌ها ناقص و یا نسخه‌ای از یک صفحه خاص و چند صفحه هستند.

دانلود کتاب کنزالحسینی

بررسی محتوای کتاب کنزالحسینی

خوب شاید این سؤال پیش بیاید که چرا این کتاب تا این حد مهم بوده و افراد زیادی به دنبال آن هستند؟ مگر چه محتوایی درون این کتاب وجود دارد؟

مهم‌ترین پرسش‌هایی که در مورد این کتاب مطرح می‌شود:

 • آیا می‌توان نسخه فارسی کتاب کنزالحسینی را تهیه کرد؟
 • من امکان تهیه فیزیکی این کتاب را ندارم، می‌توانم نسخه دیجیتال آن را دانلود کنم؟
 • نحوه استفاده از کتاب کنزالحسینی چگونه است؟
 • نویسنده کتاب کنزالحسینی کیست؟ محتوای این کتاب به چه مواردی مرتبط است؟
 • چه کسانی می‌توانند از این کتاب استفاده کنند؟
 • آیا نسخه‌های رایگان این کتاب که در اینترنت موجود هستند معتبر بوده و می‌توان از آن‌ها استفاده کرد؟
 • با استفاده از این کتاب مشکلی برای من ایجاد نمی‌شود؟ من هیچ اطلاعی در مورد علوم غربیه و طلسمات ندارم.

به‌طورکلی این کتاب مناسب کسانی است که به علوم غریبه علاقه‌مند بوده و یا این‌که می‌خواهند آرشیوی از قدیمی‌ترین کتاب‌های اسلامی را تهیه کنند. همین‌طور افرادی که می‌خواهند مشکلی در زندگی خود حل کنند و از نیروی غریبه کمک می‌خواهند، عموماً به دنبال این‌گونه کتب خواهند بود.

چگونه کتاب کنز حسینی را تهیه کنم؟

کمی پیش‌تر باید عرض کنیم که این کتاب به‌صورت دیجیتال و در قالب فرمت‌های PDF و ورد هم موجود است. زبان‌اصلی این کتاب اردو بوده و البته نسخه‌های بازنویسی شده و با توضیحات نیز امروزه در فضای اینترنت موجود است. همان‌طور که گفتیم امکان دانلود کتاب کنزالحسینی نسخه پی‌دی‌اف وجود دارد. این کتاب سرفصل‌های زیادی دارد و از آن برای دعانویسی استفاده می‌شود. همین‌طور افرادی که به دنبال ورود به دنیای علوم ماورایی و غریبه هستند، حتماً بانام این کتاب برخورده‌اند و احتمالاً کنجکاو هستند که در مورد کتاب کنزالحسینی کسب اطلاع کنند.

مانعی وجود ندارد با پیروی از یک سری اصول هر فردی می‌تواند با تقویت و اعتقاد قلبی از کتاب نامبرده استفاده نماید. همین‌طور موضوعات و سرفصل‌های کتاب کنزالحسینی مرتبط با علوم غریبه، خفیه، متافیزیک و… نیز خواهد بود. البته در کتب دینی آمده است که دعانویسی و ساخت طلسمات در زندگی مسلمانان یک امر ناپسند بوده و بر اساس دانسته‌های ما از قرآن حرام است. اما به‌هرحال ساختار و قالب این کتاب فراتر از این مسائل است و می‌تواند انسان را در رساندن به مسیر تعالی و ورود به دنیایی جدید یاری کند. ابعاد معنوی این کتاب بسیار فراتر از صرفاً چندین صفحه نوشته است.

علوم غریبه در کتب کنزالحسینی

یکی از اصلی‌ترین زمینه‌های موضوعی این کتاب علوم غریبه است. این علوم به دانش‌هایی شگفت‌انگیز و دور از دسترس عموم انسان‌ها گفته می‌شود که کاملاً غیرعادی و اسرارآمیز بوده و افراد با مسلط شدن به آن وارد بعد دیگری از زندگانی می‌شوند. همین‌طور این کتاب برای کنترل توانایی‌های انسان، کسب آگاهی‌های فراتر از جسم و کالبد انسان‌های معمول بسیار استفاده می‌شود. درواقع این علوم را ترکیب جامعی از میراث تمدن کهن فارسی، زرتشت، مصر، اعراب و همین‌طور بابل می‌دانند. در این مورد باید گفت که بسیاری بنا به دستیابی به علوم غریبه به سراغ این کتاب می‌روند و البته نگرش‌ها در مورد آن متفاوت است. اما یکی از نزدیک‌ترین و بهترین منابع برای علوم غریبه همین کتاب است.

مهم‌ترین سرفصل‌های کتاب

برای کسانی که به علوم مندرج در این کتاب علاقه‌مند هستند ممکن است پیش از خواندن این سؤال ایجاد شود که زمینه‌ها و دسته‌بندی‌های موضوعی کتاب کنزالحسینی مربوط به چیست؟

اگر بخواهیم به‌صورت مفصل در این مورد صحبت کنیم لازم است که مقاله‌ای چند ده‌صفحه‌ای در دسترس شما قرار دهیم. اما یکی از اصلی‌ترین محوریت‌های موضوعی این کتاب انواع دعاها، اذکار و همین‌طور دایره حروف مع موکلان است. این دعاها عموماً با دستور قرار می‌گیرند. دستور قاعده خواندن دعا است. مثلاً لازم خواهد بود که شما یک دعا را در هنگام صبح، دعایی را بعد از نماز، در موقعیتی خاص و یا با انجام یک سری آداب بخوانید. همین‌طور اسماء موکلان و عدد ابجد آن‌ها نیز در چنین کتاب‌هایی درج می‌شود.

افرادی که در زندگی درگیر مشکلات مالی، بدهی، گرفتاری، سد، سختی و همین‌طور نقص هستند بیشتر نسبت به دیگران ترغیب به خواندن این کتاب‌ها می‌شوند. ضمن این‌که در این کتاب قاعده خواندن سوره‌های قرآن کریم برای رفع مشکلات، گرفتاری‌ها، سختی‌ها و … آمده است. می‌توانید از آن‌ها پیروی کنید و حتی اگر سطح نیاز شما ورای این موارد است، به سراغ بخش‌های علوم خفیه و غریبه کتاب کنزالحسینی بروید.

علوم خفیه در مجموعه ادعیه و دستورات کنزالحسینی

علوم خفیه درواقع نام دیگر علوم غریبه می‌باشد که به معنای علمی وسیع در قالب باورها و اعمالی فراتر از واکنش‌های طبیعی است. ازاین‌رو عموماً خارج از حیطه علم است. همچنین آن را می‌توان به مسئله فراتر از علوم طبیعی و درک‌های فراحسی نیز نسبت داد. درنهایت موضوعات علوم خفیه کتاب کنزالحسینی نیز برای بسیاری جالب است، افراد ترجیح می‌دهند با خرید و انتخاب این کتاب وارد دنیای بی‌پایان علوم خفیه شوند. در این کتاب علاوه بر تمامی مواردی که تاکنون در مورد آن‌ها سخن گفتیم جدول مربوط به سیارگان و بروج آمده است. می‌توانید با این کتاب قاعده دوازده ماه ثابت و منقلب را بیاموزید و بر اساس آن پرهیز جلالی و ترک حیوانات و… را نیز فرابگیرید. این کتاب البته مطالب زیادی دارد و از ما انتظار نداشته باشید که تمام آن‌ها را یکجا توضیح دهیم.

مشخصات و اطلاعات کامل کتاب علوم غریبه کنز حسینی

همین‌طور در این کتاب آمده است که شما می‌توانید با دستی بابی به سطح بالای علم ماورایی در خصوص شرح و نحوه انجام اسماء جلالی بیاموزید. این اسماء برای بغض و عداوت و همین‌طور ایجاد جدایی و مواردی چون از بین بردن رابطه حرام و… در بین ایرانیان باستان مورداستفاده قرار می‌گیرند. کتاب کنزالحسینی نوشته ملک الکتامی بوده و به زبان اردو است. همین‌طور به زبان اردو بانام کنز الحسین عملیات کانچور نیز شناخته می‌شود. نسخه دیگری از این کتاب با توضیحات نیز در دسترس است. همین‌طور کتاب از نوع خطی بوده و تعداد صفحات آن بین 287 تا 300 صفحه بسته به نوع ویراست و تبدیل آن به PDF متغیر خواهد بود.

در بسیاری از مواقع کم‌وزیاد بودن این کتاب به معنای نقص و یا از بین رفتن بخشی از آن نیست. خیر صرفاً نوع قالب‌بندی کتاب‌ها ممکن است باهم متفاوت باشد. درنهایت لازم است که بر اساس فهرست مطالب کتاب آن را چک کنید و مطمئن شوید که تمامی موضوعات در قالب کتاب کنزالحسینی در دسترس شماست.

این بخصوص برای افرادی که به یادگیری کل این کتاب و آشنایی هر چه تمام‌تر و تکمیلی با علوم غریبه علاقه‌مند هستند می‌تواند بسیار مهم باشد.

نسخه اصلی کتاب کنز الحسین روح عملیات کانچور

در چه مواردی من می‌توانم برای حل مشکلات و یا پاره‌ای از گرفتاری‌هایم از کتاب کنزالحسینی استفاده کنم؟ همان‌طور که بارها اشاره کردیم، حتماً نسخه اصلی این کتاب را تهیه کنید. سایت کتاب خاص در حال حاضر برای اولین بار در ایران نسخه اصلی آن را در دسترس شما عزیزان قرار داده است. اما به سراغ موضوعات قابل‌حل و سرفصل‌های کلیدی این کتاب برویم که بخصوص در بین ایرانیان بیشترین میزان استفاده را نیز دارد.

 • ادعیه دفع ترس در هنگام مواجه‌شدن با دشمن، شخص قوی و حاکم
 • مجموعه نقشیات و علامت‌هایی که برای پر کردن و کشیدن نقش‌ها استفاده می‌شوند.
 • نقش در باب مهر و محبت و دعاهای ایجاد علاقه و عشق در دل دیگران
 • دعا و نقش برای دفع بلاها، مشکلات، طلسمات، سختی‌ها و تلخی‌های زندگی
 • نقش برای رفع گریه نوزادان و کودکانی که به‌تازگی به دنیا آمده‌اند.
 • حفظ کودک از آسیب‌های طلسم، سحر، جادو و همین‌طور چشم‌زخم که بر اساس دستورالعمل قابل انجام است.

اصلی‌ترین مسئله در مورد نقش‌های کتاب کنزالحسینی این است که باید حتماً آن را از منابع معتبر بیاموزید و بخوانید. علوم غریبه همان‌قدر که می‌تواند حلال مشکلات باشد، با انجام اشتباهات سبب بروز مشکلات و اختلالاتی در جریان و انرژی زندگی شما می‌شود. اگر با باور و ایمان قلبی به سراغ این کتاب نمی‌آیید با مشکل برخورد خواهید داشت.

قاعده‌های کتاب کنز الحسین

حال کمی در مورد قاعده‌های موجود در این کتاب صحبت می‌کنیم. معمولاً هر  دعا و دستور برای خودش قاعده خاصی دارد که در کتب و منابع اصلی به آن‌ها اشاره‌شده است. در مورد کتاب کنزالحسینی نیز چنین است. شاید لازم باشد که شما یک دعا را باقاعده نوشتن در محیط خلوت  و نهایی ببندید. موقع اشتغال و یا تمرکز و توجه به موضوع اصلی انجام داده و یا این‌که دعاها را بیاموزید و از حفظ بخوانید. حتی دیده‌شده است که برخی دعاها بر اساس قاعده‌های این کتاب دستور زمانی خاصی برای خواندن دارند و یا اشیاء فیزیکی ترکیب می‌شوند و حتی به خورد شخص داده می‌شوند.

معمولاً سیر بودن شکم و البسه‌ای که از جنس، بو و پشم حیوانی است برای نوشتن قواعد دستوری دعاها مناسب نخواهند بود. درنتیجه حتماً قاعده دانستن خاصیت بروج، برج ماه جلالی، قاعده شناخت تاریخ و ایام نحس در هرماه و… را به‌خوبی بیاموزید.

ضمن این‌که گاها اوقاتی تحت عنوان نادر در طول یک سال رقم می‌خورد. در این مدت‌زمان می‌توان تقاضا داشت و یا این‌که خواب یک شخص مشخص را دید. این وضعیت یک راهکار جامع دارد که در دسته‌بندی کتاب کنزالحسینی موجود است.

ادعیه گشایش رزق و رفع مشکلات و بلاها

همان‌طور که گفتیم علاوه بر افرادی که در زمینه علوم غریبه فعالیت از خود نشان می‌دهند و مدام به دنبال کتاب‌های کهن فارسی، عربی و… هستند افراد معمولی و عموم مردم جامعه نیز از این کتاب‌ها استفاده کرده‌اند. مسئله مهم در مورد دستورات و ادعیه کتاب کنزالحسینی این است که تمام آن‌ها تجربه‌شده و افراد زیادی نیز نتیجه مطلوب گرفته‌اند. به همین علت است که این کتاب جز معروف‌ترین‌هاست و بسیاری آن را یکی از ده کتاب معتبر در زمینه علوم غریبه می‌دانند که هنوز بدون تغییرات کلی باقی‌مانده است. اساس این کتب این‌گونه است که می‌توانید در آن‌ها طیف وسیعی از اطلاعات و همین‌طور ادعیه و دعاهای حاجات را بخوانید. در کتاب نامبرده البته ترکیب و منسوبات نسبت به حروف و همین‌طور نحوه بیان اسماء جلالی و جمالی نیز موجود می‌باشد.

درنتیجه اگر در زندگی مدام درگیر مشکلات، گرفتاری‌ها، طلسمات، بلاها، شر و… هستید، فراموش نکنید که می‌توانید درون محتوای این کتاب دعا اطلاعات جامع زیادی را به دست آورید و بر اساس آن عمل کنید.

ضمن این‌که فهرست کتاب کنز جامع و کامل است و در مورد هر موضوعی که به ذهن شما برسد دعا، ختم، جدول، نقش و … دارد. می‌توانید بر اساس این کتاب نقش برای دفع بلا، رفع مشکلات و رسیدن به مهمات را بیاموزید.

بهترین و کامل‌ترین کتاب دعانویسی و طلسمات و ادعیه

دانلود کتاب کنزالحسینی

درنهایت کسانی که به دنبال کتاب کنزالحسینی هستند می‌خواهند در مورد موضوعاتی از قبیل دعاهای گشایش، رفع مشکل، دفع بلا، تفرقه‌افکنی، ایجاد جدایی، جلب مهر و محبت، ایجاد علاقه و عشق میان زوجین و بخت‌گشایی ازدواج استفاده کنند. همین‌طور این کتاب فهرستی بلند و بالا در خصوص عملیات دیگر از سوره و آیات قرآن دارند و همین‌طور اگر کسی مالش را دزد برده است می‌تواند با آیات شریفه و دستوری که آمده است حل مشکل کند

هرکدام از بخش‌های کتاب به‌طور کامل در نمونه در دسترس آن در کتاب خاص آمده‌اند. می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کتاب از مرجعی که آن را تهیه می‌کنید توضیحات لازم را بخواهید. همین‌طور آن‌ها می‌توانند در مورد نحوه انتخاب دستورات، قواعد و یافتن راه‌حل موضوعات در کتاب کنزالحسینی به شما اطلاعات جامعی را شرح دهند. درنهایت توجه بفرمایید که حتماً باید این کتاب را به‌صورت اصلی و نسخه کامل تهیه کنید.

.

.

.

راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که لینک را دریافت نکردید کافیست وارد پنل کاربری خود در سایت کتاب خاص شوید.