کتاب رستاخیز مردگان

نوع فایل
PDF
حجم فایل
45 مگابایت
تعداد صفحات:
حدودا 551 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدیدها
9307 بازدید
19,000 تومان 9,000 تومان٪53 تخفیف
خرید این محصول

در این مطلب توضیح می دهیم که کتاب رستاخیز مردگان چیست، چگونه شد که نام این کتاب انقدر در سراسر جهان مشهور شد و در شبکه های اجتماعی صحبت های زیادی درباره آن شد. آیا کتاب رستاخیز مردگان حقیقت دارد و آیا چنین کتابی نوشته شده؟ اگر نوشته شده آیا می توان نسخه ها یا بخش هایی از آن را پیدا کرد؟ در این مطلب به این سوالات هم پاسخ خواهیم داد.

دانلود کتاب رستاخیز مردگان

اگر بخواهیم لیستی از عجیب ترین و خاص ترین کتاب های تاریخ را جمع آوری کنیم، بی شک یکی از این کتاب ها رستاخیز مردگان است. این کتاب که توسط شخصی به نام عبدل ال حضرت نوشته شده، کتابی است که در سال ۶۹۹ میلادی فرآیند نگارش آن انجام شده و امروزه از آن به عنوان یکی از مرموز ترین و عجیب ترین کتاب های دنیای یاد می شود. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا در رابطه با این کتاب اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه داده و در مورد آن صحبت کنیم.

معرفی و بررسی کتاب رستاخیز مردگان

اگر قصد دارید تا اقدام به دانلود کتاب رستاخیز مردگان کنید باید به این نکته اشاره کنیم که این کتاب به عنوان یکی از معروف ترین و عجیب ترین آثار دنیا یاد می شود. پژوهشگران اعتقاد دارند که در این کتاب شاهد ترس بسیار زیادی هستیم که باعث می شود تا فرد پس از مطالعه آن با مشکلات بسیار زیادی مواجه می شود اما هنوز ریشه این مسئله مشخص نشده و معلوم نیست که چرا افراد پس از مطالعه کتاب رستاخیز مردگان شامل اثرات جانبی بسیار زیاد می شوند.

همچنین پژوهش های انجام شده در رابطه با تاریخچه این کتاب نشان می دهد که فردی به نام عبدل ال حضرت که در منطقه شام زندگی می کرده این کتاب را به نگارش درآورده است. یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که بررسی های تاریخی نشان می دهد که پس از اتمام نگارش این کتاب نویسنده آن به شکل مرموزی به قتل رسید و قاتلان او نیز دستگیر نشدند.

پژوهشگران اعتقاد دارند که افراد پس از مطالعه این کتاب با رازها و اسرار دنیا آشنا شده و به حقایق پنهانی زندگی می رسند. در واقع آن ها نکاتی از دنیای پیرامون خود را درک می کنند که تا به حال به آن توجهی نداشتند و همین مسئله باعث می شود تا پس از مطالعه این کتاب ذهن افراد درگیر موضوعات مختلفی شود.

افسانه های پیرامون کتاب رستاخیز مردگان

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که امروزه شاهده افسانه های مختلفی پیرامون این کتاب هستیم و همین موضوع باعث شده تا رستاخیز مردگان تبدیل به یکی از پر بحث ترین کتاب های تاریخ شود.

اگر بخواهیم شماره با برخی از این افسانه آشنا کنیم باید گفت که به عنوان یکی از مهم ترین موضوعات، گفته می شود که افرادی که این کتاب را مطالعه کرده و به درستی تمامی مطالب موجود در آن را درک کنند دست به خودکشی می زنند. این مسئله افسانه بوده و افرادی که به این کتاب دسترسی پیدا کردند تنها به این نکته اشاره داشتند که پس از مطالعه این کتاب حس و حال عجیبی پیدا کرده و تاثیرات آن تا چند روز بر روی ذهن این افراد وجود داشته است. به همین دلیل این افسانه رد شده که افراد با مطالعه این کتاب به جنون رسیده و دست به خودکشی می زنند.

همچنین یکی دیگر از افسانه هایی که پیرامون این کتاب وجود دارد این است که در این کتاب اطلاعات بسیار زیادی در رابطه با دنیای پیرامون وجود دارد که فرد با مطالعه آن می تواند به این اطلاعات دست پیدا کرده و از آن ها استفاده کند. از آن جایی که این کتاب در حوزه علوم متافیزیک بوده و تلاش می شود تا در آن اطلاعات مختلفی در رابطه با این جهان داده شود اما موضوعی که باعث شده تا بسیاری از افراد پس از مطالعه این کتاب با مشکل مواجه شوند، بحث نگارش ترسناک این کتاب بوده و وجود عکس های عجیب و غریبی است که در آن وجود دارد.

کتاب رستاخیز مردگان

از دیگر افسانه هایی که پیرامون کتاب رستاخیز مردگان وجود دارد این است که برخی اعتقاد دارند در صورتی که قدرت معنوی و فرا طبیعی بسیار زیادی داشته باشید، پس از مطالعه این کتاب اگر دچار جنون نشده و دست به خودکشی نزنید، می توانید به درجه بالایی از دانش و معرفت دست پیدا کرده و دانشمند شوید.

بی شک اما افسانه ها و قصه هایی که پیرامون کتاب رستاخیز مردگان است باعث شده تا افراد بسیار زیادی به دنبال آن باشند که از طریق دانلود کتاب رستاخیز مردگان این مجموعه را مطالعه کنند. با وجود تمامی افسانه هایی که پیرامون این کتاب وجود دارد اما بی شک رستاخیر مردگان یکی از مشهورترین کتاب های مربوط به متافیزیک و علوم غریبه بوده و همچنان به عنوان یک کتب بسیار مهم شناخته می شود و افرادی که قصد دارند تا در رابطه با علوم غریبه دانش خود را افزایش دهند می توانند به سراغ این کتاب آمده و آن را مطالعه کنند، چرا که این کتاب یکی از خاص ترین و عجیب ترین کتاب های تاریخ است که در این حوزه به نگارش درآورده است.

خرید و دانلود کتاب رستاخیز مردگان

اگر پس از بررسی موارد گفته شده علاقه مند بودید تا اقدام به دانلود کتاب رستاخیز مردگان کرده این کتاب را مطالعه کنید، پیشنهاد ما این است که به سراغ سایت کتاب خاص آمده و از طریق این وب سایت اقدام به خرید این کتاب کنید. شما می توانید برای خرید این کتاب اینجا کلیک کنید و نسخه pdf این کتاب را دریافت کنید.

پیشنهاد ما این است که حتماً پیش از مطالعه این کتاب کارهایی که می تواند تاثیر علوم غریبه را بر روی ذهن شما کاهش دهد انجام داده و پس از رسیدن به قدرت معنوی به سراغ این کتاب آمده تا تحت تاثیر آن قرار نگرفته و بتوانید به راحتی اقدام به مطالعه کامل این مجموعه کنید.

همچنین پیشنهاد می شود که هر زمانی که احساس عجیب و غریبی پیدا کردید خواندن کتاب را متوقف کرده و آن را به زمان دیگری موکول کنید تا اثرات جانبی آن را کاهش دهید.

حرف آخر

در این مطلب نگاهی به کتاب رستاخیز مردگان انداخته و تلاش کردیم تا در رابطه با تاریخچه این کتاب و نکاتی که پیرامون آن وجود دارد اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم. توجه به موارد گفته شده در این مطلب به شما کمک می کند تا با دانش کافی اقدام به دانلود کتاب رستاخیز مردگان کرده و این کتاب را مطالعه کنید.

خرید کتاب رستاخیز مردگان (نسخه PDF)

دانلود کتاب رستاخیز مردگان

شما می توانید نسخه پی دی اف کتاب رستاخیز مردگان را از سایت ونوس لند خریداری کنید، توجه داشته باشید که سایت ما هیچگونه مسئولیتی را در این قبال بر عهده نمی گیرد زیرا این کتاب می تواند برای شما همانند یک چاقوی دولبه باشد، می توانید فقط طلسم های آن را بخوانید و ببینید اما دست به هیچ کاری نزنید، با اینکار با این طلسم های سیاه آشنا می شوید و دیگر هیچوقت به صورت اشتباه آن ها را انجام نمی دهید حتی اگر در کتابی دیگر یا پیج دیگر این موضوع را گفته باشند. بنابرین هدف شما از خرید این کتاب باید فقط آگاهی باشد.

با خرید کتاب رستاخیز مردگان چه چیزی دریافت می کنید؟

برای اینکه این موضوع کاملا برایتان شفاف شود خیلی واضح به شما می گوییم که با خرید این محصول چه کتاب هایی با چه تعداد صفحه و چه زبانی دریافت خواهید کرد و مطمئن باشید کامل ترین مرجع برای خرید نسخه کامل رستاخیز مردگان همین صفحه است.

  • فایل 1: 20 صفحه از بخش علمی کتاب به صورت انگلیسی (0.2 مگابایت)
  • فایل 2: شامل 30 صفحه از بخش عملی و محتوایی کتاب به صورت فارسی (2.1 مگابایت)
  • فایل 3: شامل 254 صفحه از نسخه اصلی کتاب رستاخیز مردگان (41 مگابایت)
  • فایل 4: شامل 100 صفحه فارسی از کتاب رستاخیز مردگان و اسرار مخفی آن (2.8 مگابایت)
  • فایل 5: شامل 147 صفحه از نسخه انگلیسی کتاب رستاخیز مردگان (2.5 مگابایت)
  • در کل: حدودا شامل 551 صفحه به حجم 45 مگابایت

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که لینک را دریافت نکردید کافیست وارد پنل کاربری خود در سایت کتاب خاص شوید.