کتاب آموزش پرواز روح اصلی

نوع فایل
PDF
حجم فایل
336 کیلوبایت
تعداد صفحات:
22 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدیدها
1838 بازدید
4,000 تومان
خرید این محصول

احتمالاً عنوان کتاب آموزش پرواز روح برای شما بسیار عجیب است و یا این که فکر کنید با شما شوخی می‌کنیم. اما این واقعیت است. در تمام طول تاریخ کتبی روایتگر اتفاقاتی در زندگی انسان‌ها و یا شکل‌گیری یک سری مسائل هستند که آن‌ها را در دسته‌بندی‌های خاص قرار داده و حتی باعث ممنوع شدن آن‌ها می‌شوند. شما در این مورد چه فکری می‌کنید؟ چه سؤالاتی در مورد این کتاب دارید؟ اجازه دهید، تعدادی از این سؤالات را با هم مرور می‌کنیم پس با سایت کتاب خاص همراه باشید.

 • کتاب آموزش پرواز روح یا برون‌فکنی چه موضوعی دارد؟
 • چگونه می‌توانم نسخه اصلی کتاب آموزش پرواز روح را پیدا کنم؟
 • آیا می‌توانم این کتاب را به‌صورت نسخه اصلی خریداری کنم؟
 • در نهایت این کتاب چه تکنیک‌هایی به من می‌آموزد؟
 • من به مواردی چون احضار روح و… علاقه‌مند هستم، آیا این کتاب مناسب من است؟
 • این کتاب توسط چه کسی نوشته شده است و آیا در دسته‌بندی موضوعی خاصی قرار می‌گیرد؟
 • برخی وب‌سایت‌ها این کتاب را به‌صورت رایگان منتشر کرده‌اند، تکلیف چیست؟

مشخصات نسخه اصلی خودآموز کتاب پرواز روح

این کتاب با عنوان آموزش پرواز روح از بدن نیز شناخته می‌شود، توسط مترجم ایرانی فرشته خاکی به زبان فارسی تجربه شده است و همین‌طور نسخه الکترونیک آن در حال حاضر در دسترس است. در این کتاب توضیح جالبی آمده است. گاهی سخت‌ترین کار انسان باور کردن خودش است. به همین دلیل ممکن است به بسیاری از ابعاد روحی و جسمی خود دست نیافته و انسانی که به خودشناسی نرسد، نمی‌تواند پیشرفت کند.

پشت جلب کتاب نیز چنین آمده است. این کتاب در سال 1990 توسط دانشمندانی از نقاط مختلف جهان جمع‌آوری، طراحی و تألیف شده که علاوه بر ایجاد حس و استعداد خارق‌العاده خروج روح از جسم، در حدود 19 سال در دانشگاه‌های ایالات متحده امریکا زیردست محققین قرار گرفته است. همین‌طور برای عده زیادی از مردم داستان و ساختار این کتاب جذاب است و افرادی تمام عمر خود را صرف مطالعه و تحقیق در مورد موضوعات اعجاب‌انگیز این کتاب کرده‌اند.

کتاب آموزش پرواز روح در مورد چیست؟

اجازه دهید ابتدا ذهن شما را در مورد این کتاب‌باز کنیم. مسئله اول این که به‌هیچ‌عنوان نترسید. ترس برادر مرگ است. موجب اتفاقات تلخ زیادی در زندگی‌تان می‌شود و حتی آرامش شما را بر هم می‌ریزد. افرادی که مدام در زندگی خود از تجربه‌های جدید می‌ترسند. فکر می‌کنند هر لحظه ممکن است برای آن‌ها اتفاق ناخوشایندی رخ دهد.

محصول مرتبط: کتاب رستاخیز مردگان

در نتیجه به پیشرفت فکر نمی‌کنند. در مورد ریسک چیزی نمی‌دانند و مدام فکر می‌کنند که به هر اتفاقی ممکن است زندگی‌شان درگیر خطر شود. از طرفی آن‌ها هیچ‌وقت راننده‌ها و تاجران خوبی نخواهند شد. کافی است کمی جرئت به خرج داده و به سراغ این کتاب بروید. نگران نباشید اتفاق عجیبی رخ نخواهد داد. عده زیادی در دنیا این کتاب‌ها را می‌خوانند و به نتایج جالبی می‌رسند. البته این نتیجه‌گیری‌ها تا حد زیادی بستگی به ذهن و دیدگاه و حتی اعتقادات خودتان به مسئله روح دارد.

در این کتاب شما به‌صورت مرحله‌به‌مرحله، علوم موردنیاز برای پرواز روح در زمینه‌های: علوم ماورا، ماوراءالطبیعه، روح، پرواز روح، برون‌فکنی روح را می‌آموزید و می‌توانید به‌واسطه این کتاب که از جمله عجیب‌ترین و مرموزترین کتاب‌های تاریخ است، روی روح و بعد دیگر ذات انسان کنترل ویژه‌تری داشته باشید. موضوعی که همواره انسان به دنبال دستیابی به آن است.

اما بهتر است به این مسئله بپردازیم که در نهایت:

استفاده از این کتاب چه مزایایی خواهد داشت؟

 • اگر می‌خواهید در زمان سفر کنید و روحتان را از بدنتان خارج کنید، این کتاب بهترین زمینه‌ساز در این مورد است.
 • اگر می‌خواهید با استفاده از آموزش‌هایی که نظیر آن در هیچ یک از منابع علمی و متافیزیک وجود ندارد، روح خود را آرام کرده و به‌اصطلاح ریلکس شوید. این کتاب می‌تواند موجب کنترل کامل بدن شما شود.
 • با استفاده از قوانین گفته شده در این کتاب شما می‌توانید در آینده سفرکرده، اتفاقاتی که قرار است رخ بدهد را حس کنید.
 • حتی گزارش شده است که این کتاب باعث کنترل رؤیای صادقه و خواب شده و افراد توانسته‌اند رخدادهای پیش و رو را تجسم کنند
 • می‌توانید در مکان‌های مختلف حضور پیدا کرده و شرایط و اتفاقات آن جا را عمیق لمس کنید.
 • برخی از افراد وقتی می‌خواهند به گنج، دفینه و یا اجسام مخفی در زیرزمین برسند، از این قدرت استفاده می‌کنند. البته که این قدرت‌ها ماورایی هستند و باید بادقت از آن‌ها استفاده شود.
 • روح انسان قدرت‌ها و جنبه‌های فیزیکی و شیمایی زیادی دارد و می‌تواند بدون محدودیت از هر جسم و شی عبور کرده و دست‌به‌کارهای بسیار عجیب و دور از ذهنی بزند.

دانلود خودآموز خارج کردن روح از جسم

چند سالی است که این کتاب به‌صورت منابع اینترنتی نیز در سایت‌های مختلف در دسترس است. در مورد آن نظرات گوناگونی داده می‌شود. برخی می‌گویند که این کتاب‌های دیجیتال کامل نیستند. برخی نیز اعتقاد دارند که اصلاً کتاب آموزش پرواز روح نبوده و صرفاً تشابه اسمی است. عده‌ای نیز دراین‌بین معتقد هستند که نسخه اصلی آن صرفاً در اختیار یک عده محدود است.

اجازه دهید اصل مطلب را در این مورد به شما توضیح دهیم. موضوع اول این است که کتاب‌ها فهرست مطالب دارند و لازم است که نسخه اصلی حتماً کامل و صددرصد شبیه به نمونه فیزیکی آن باشد که در حال حاضر در دسترس نبوده و یا حتی اگر بتوانید آن را پیدا کنید قیمت واقعاً بالایی دارد. موضوع این است که در نهایت شما این مبلغ را پرداخت می‌کنید و نمی‌توان گفت حتماً نسخه کامل و اصلی است.

این کتاب دارای تمریناتی برای فعال‌کردن ویژگی‌های خاص در روح انسان است. برای استفاده از آن اول باید به مسئله روح اعتقاد داشته و همین‌طور بتوانید به‌خوبی تمامی عناوین آن را فرا بگیرید. از یاد نبرید که ریلکس کردن بدن انسان مسئله مهمی است. درصورتی‌که جسم شما در تلاطم و استرس باشد، اضطراب داشته باشید و حستان به اطراف مطلوب نباشد احتمالاً دچار مشکل می‌شوید.

نمی‌دانید در این شرایط چه کنید؟ خوب کتاب آموزش پرواز روح می‌تواند نجات‌بخش باشد. حتی برای کسانی که مدام زندگی پراسترس و تنشی را تجربه می‌کنند خارج‌شدن از دنیای واقعی توسط بسیاری از افراد صاحب علم در این زمینه توصیه می‌شود.

بررسی فهرست مطالب کتاب جنجالی برون‌فکنی کالبد اختری

همان‌طور که کمی بالاتر اشاره کردیم، اصلی‌ترین مسئله در مورد تشخیص اصل بودن یا نبودن یک کتاب بررسی فهرست مطالب آن است. این در مورد کتاب آموزش پرواز روح نیز صدق می‌کند. این کتاب در واقع یک مکمل قدرتمند و جامع از تمامی داده‌هایی است که در دنیا در مورد به پرواز درآوردن و خارج کردن روح از کالبد انسان نوشته شده‌اند.

جالب است بدانید که اولین بخش این کتاب در مورد دو پزشک مشهور امریکایی است که در زمینه‌های کنترل روح و روان انسان تحقیق می‌کردند. موضوع بعدی تجربیات مترجم در مورد تحقیقاتی است که در این مورد داشته و احساس خروج از جسم را نیز تجربه کرده است. البته که شما در یک اقدام جالب می‌توانید در مورد گزارشی که انجمن تحقیقات روحی انگلستان در دوره صدساله آن را جمع‌آوری کرده است کسب اطلاع کنید.

تمامی این اطلاعات به‌صورت رسمی از این مرکز بزرگ منتشر شده‌اند. متأسفانه نسخه اصلی آن در هیچ منبعی به جز این کتاب در دسترس نمی‌باشد. در نتیجه برای کسانی که می‌خواهند در این باره بدانند یک زمینه عالی است.

نحوه خروج روح از جسم با کتاب پرواز روح

جالب است بدانید که در این کتاب یک برنامه جامع یک‌ماهه برای یادگیری برون‌فکنی روحی آورده شده است که تقریباً در انتهای کتاب خواهد بود. تیرخلاص روند جذاب داستانی و علمی کتاب آموزش پرواز روح نیز در نهایت پرواز آزاد خواهد بود. به‌واسطه آن شما به بالاترین سطح علم در این مورد دست می‌یابید. هم اکنون امکان دانلود رایگان کتاب آموزش پرواز روح را خواهید داشت. در این کتاب همین‌طور 70 تکنیک برون‌فکنی روحی نیز آمده است که در نوع خود جالب است.

اما این کتاب از ما چه می‌خواهد؟ چگونه ما را به نتیجه دلخواهمان در زمینه‌های مختلف می‌رساند؟ واقعیتش این است که پرواز روح یعنی که روح خود را در اختیار خودتان داشته و بتوانید بعدهای فیزیکی زمان را بشناسید. در چنین وضعیتی پرواز روح نیز نتیجه‌بخش خواهد بود.

یک سؤال مهم، چرا پیشنهاد ما این است که نسخه دیجیتال و پی‌دی‌اف کتاب آموزش پرواز روح اصلی را دانلود کنید؟ موضوع این است که بسیاری از نسخ موجود در اینترنت اعتبار کافی را ندارند، تحریف شده، بخش‌هایی به آن‌ها اضافه و یا حذف شده است. در نتیجه جامعیت خود را ازدست‌داده‌اند. یک مسئله کلیدی دیگر در مورد این کتاب‌ها این است که اگر بخشی از آن حذف شده باشد. درست مانند قطعه گم شده یک پازل دیگر بدون استفاده خواهد بود. در نتیجه بهتر است در این موردتوجه کافی را داشته باشید و حتماً ورژن اصلی کتاب پرواز روح را دانلود و مطالعه نمایید.

کتاب برون‌فکنی روح در 30 روز (ورژن کامل)

اما دیگر چه مواردی در این کتاب آمده است؟ آیا ما می‌توانیم در عرض 30 روز به چیزی که در این کتاب آمده است برسیم؟ آیا پرواز روح در فراز دنیای صادقه امکان‌پذیر است؟ خوب این تحقیقات فراتر از آن است که ما بخواهیم به‌عنوان افرادی ناآشنا در این زمینه آن‌ها را به باده نقد بگیریم. در نتیجه بهتر است که کمی بیشتر در مورد مضامین موجود در قالب محتوای این کتاب صحبت کنیم. اول این که روندی داستانی دارد و هرچند موضوعات متفاوت هستند. اما در نهایت با هم ارتباط پیدا می‌کنند.

دوم این که در آن از مفاهیم مرگ موقت، خروج روح از بدن در هنگام خواب، عرفان، هیپنوتیزم، یوگا، مدیتیشن، ذن و بررسی‌های ساختارگرایانه روح انسان اطلاعات زیادی آمده است. این کتاب در سال 1990 توسط دانشمندانی تألیف شد که تمام تمرکز خود را روی خروج روح از جسم گذاشته‌اند. همین‌طور این خودآموز به شما روش تخلیه جسم از روح و پرواز روح را با کمترین خطر ممکن می‌آموزد.

روش لوور، بلیط برگشت از سفر اختری، از زندگی مادری دور نشویم و … داستان‌هایی از روایت انسان‌هایی که سعی کردند از جسم خود خارج شده و به دنیای بروند که دستیابی به مفاهیم و موضوعات در آسان‌تر است. جاکوزی در آسمان در واقع قالبی دیگر از موضوعات این کتاب است که مربوط به حضور روح درآسمان‌ها خواهد بود. این زمینه بخش موضوع آسمانی بودن روح انسان است.

برون‌فکنی کالبد اختری

در این کتاب به‌صورت مرحله‌به‌مرحله روش و آموزش خارج کردن روح از بدن به شکلی کاملاً عملی خارج از بحث فرضیه آمده است. اما باید توجه کنید که نیاز به یک سری شروط دارد که معمولاً می‌توان به آن‌ها دست‌یافت اما سختی‌های خاص خود را دارد. همین‌طور برگشت روح نیز به‌خوبی توضیح داده شده است. به‌هرحال همان قدر که خروج روح از بدن مهم است. بازگشت آن نیز می‌تواند پروسه پیچیده‌ای و ترسناکی باشد. عده‌ای بوده‌اند که روح از بدن خارج کرده اما دوباره به این دنیا برنگشته‌اند. البته هیچ نظریه ثابت و مشخصی در مورد آن وجود ندارد. اما به‌هرحال شواهد که این‌گونه توضیح می‌دهند.

محصول مرتبط: کتاب کنزالحسینی

در نهایت اگر به دنبال دستیابی به ندانسته‌های مجهول زندگی خودتان هستید، فکر می‌کنید حسی که نسبت به برخی افراد دارید در مورد روی دیگر آن‌ها برای شما می‌تواند جالب باشد. قطعاً با خارج کردن روح خود از بدن می‌توانید در مورد آن‌ها کسب اطلاع کنید. این کتاب همین‌طور مناسب افرادی که می‌خواهند عجیب‌ترین و شگفت‌انگیزترین کتاب‌ها را جمع‌آوری کنند نیز جالب خواهد بود.

.

راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که لینک را دریافت نکردید کافیست وارد پنل کاربری خود در سایت کتاب خاص شوید.