کتاب صمور هندی

نوع فایل
PDF
حجم فایل
36 مگابایت
تعداد صفحات:
244 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدیدها
1783 بازدید
19,000 تومان
خرید این محصول

اگر به دنبال دانلود کتاب صمور هندی احتمالاً می‌دانید که یکی از معتبرترین‌ها در زمینه نوشتن دستورات مختلف و طلسمات است. طیف طلسم‌هایی که در این کتاب آمده آن‌قدر زیاد است که ما شاید نتوانیم در ادامه کامل آن‌ها را توضیح دهیم. اما به‌هرحال سعی ما بر این خواهد بود که در مورد محتوای طلسمات و این که این کتاب چه مشکلاتی را از شما حل می‌کند توضیحاتی را ارائه دهیم.

برای ادعیه و طلسمات کتاب‌های زیادی موجود هستند که هرکدام از آن‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند. یک سری محوریت‌های موضوعی را در خود جای‌داده و برخی از آن‌ها ممکن است معتبر نباشند. زندگی انسان‌ها همواره ممکن است با مشکلات و دغدغه‌هایی گره بخورد که گاهی آن‌ها را به تنگ آورده و فکر کنند هر چه تلاش می‌کنند نتیجه مطلوب نمی‌گیرند. در این حین خواندن طلسمات و عمل به آن‌ها می‌تواند گره‌گشا باشد.

درصورتی‌که فکر می‌کنید روند زندگی شما آن‌طور که بایدوشاید نیست. با مشکلات و تلخی‌هایی مواجه می‌شوید که شما را به گناه ناامیدی وامی‌دارد. خوب می‌توانید از ادعیه و اذکار و حتی سحر و طلسمات استفاده کنید.

موضوع کتاب صمور هندی چیست؟

اگر اهل خواندن این کتاب‌ها باشید احتمالاً به‌صورت نسبی با فضای آن آشنا هستید. در غیر این صورت برایتان این پرسش مطرح می‌شود که در نهایت موضوع کتاب صمور هندی چه خواهد بود؟ چه کسی آن را نوشته و یا از کجا آمده است؟ نمونه‌ای که هم اکنون در دسترس من است آیا نسخه‌ای معتبر از این کتاب خواهد بود؟ ما در ادامه به این پرسش‌ها پاسخ خواهیم داد. اما نباید فراموش کنید که نوشتن سحر و طلسم با بی‌دقتی ممکن نیست.

اگر دستورات اشتباه نوشته شود می‌تواند شما را درگیر مشکلات، گرفتاری‌ها، خطرات و دردهای بزرگ‌تری کند و مدام در ذهن خود تکرار کنید که ای‌کاش من این کار را انجام نمی‌دادم. در نتیجه اولین اصل در مورداستفاده از اعمال خفیه و قدرت‌های ماورایی و دستورات این است که حتماً معتبر باشند.

این کتاب توسط ابن وحشیه نوشته شده است. در واقع او یکی از معروف‌ترین مترجمان در قرن سوم هجری قمری بود. تألیفات زیادی را از سوی این عالم دانا در دنیا در دسترس قرار گرفته است. بسیاری از کتاب‌های کیمیا و علوم خفیه توسط این فرد به تازی ترجمه شده است. البته که کتاب صمور هندی از جمله نمونه‌های اصلی آن است و طلسم و سحرهایی فوق‌العاده قدرتمند دارد.

آشنایی با نویسنده و دانلود کتاب صمور هندی

احتمالاً اگر به سراغ این کتاب آمده است چنین سؤالاتی برای شما ایجاد شده باشد:

  • آیا خواندن کتاب دعانویسی صمور هندی برای من مشکلی ایجاد می‌کند؟
  • طلسمات صمور هندی چند قسم است؟
  • چگونه می‌توانم از کتاب‌های علوم غریبه نظیر صمور هندی استفاده کنم؟
  • قصد دانلود و یا خرید کتاب رایگان را دارم، چطور می‌توانم این کار را انجام دهم؟
  • این کتاب در نسخه‌های رایگان در اینترنت موجود است، آیا اعتبار کافی را دارند؟

در این مورد باید گفت که خواندن این کتاب‌ها در صورتی که از منابع معتبر و نسخه اصلی باشند مشکلی برای شما ایجاد نمی‌کند. همین‌طور باید بدانید که چگونه از این کتاب‌ها استفاده کنید. البته اگر ترجمه روان نداشته باشند احتمالاً دچار مشکل می‌شوید و یا این که از شخصی آشنا به حوزه علوم خفیه در این مورد کمک بگیرید. همین‌طور طلسمات صمور هندی بسیار زیاد است و اگر بخواهیم لیستی به شما بدهیم، باید به‌اندازه تعداد صفحات کتاب و یا حداقل نیمی از آن باشد.

نحوه استفاده از طلسمات و دستورات صمور هندی

در همان ابتدای کار باید عرض کنیم که این کتاب برای کسانی که با طلسم و دعا و نحوه نوشتن آن آشنایی ندارند به‌هیچ‌عنوان توصیه نمی‌شود. همین‌طور این کتاب حاوی اطلاعاتی جامع مخصوص افرادی است که می‌خواهند در زندگی خود یک سد بزرگ را رفع کنند. البته همواره ازاین‌گونه منابع سوءاستفاده‌های زیادی در طول تاریخ شده است و اگر فکر می‌کنید که قرار است شخصی نیز این کار را انجام دهد، باید بدانید که فاصله‌گرفتن از او بهترین کار است. همین‌طور هدف شما در نهایت باید مطالعه این کتاب باشد. درصورتی‌که قصد استفاده دیگر را دارید حتماً از استادهایی که به این حوزه آشنایی کامل دارند کمک بگیرید.

دعانویسی و طلسم نویسی شرایط و آداب خاص خود را دارد. از عهده هر فردی برنیامده و مسئولیت آن سنگین است. در نتیجه باید بدانید که نخستین مسئله تشخیص اصل و کامل بودن یک دعا و یا طلسم است. این کتاب به‌صورت فیزیکی 238 صفحه بوده و با نام صمور هندی کنز الذهب سحر الکهّان شناخته می‌شود.

کتاب نام‌برده دارای دو جلد یا دو بخش است و بهتر است هر دوی آن را تهیه کنید. نام کامل نویسنده این کتاب بزرگ و معتبر در زمینه علوم غریبه الفاضل و الکامل امام احمد ابن علی البونی و العالم و کامل فخرالدین محمّد الرازی ابن وحشیه می باشد. فراموش نکنید که لازم است برای تهیه نسخه معتبر این کتاب حتماً فهرست مطالب آن را به‌خوبی بررسی کنید.

فهرست مطالب کتاب صمور هندی معتبر

در فهرست مطالب کتاب صمور هندی مطالب زیادی آمده است. یکی از مهم‌ترین آن‌ها احضار و استخدام اجنه و نیروهای ماورایی می‌باشد. به‌هرحال عده زیادی به این حوزه علاقه‌مند هستند.

البته باید بدانید که چنین مسائلی می‌تواند تمام زندگی شما را در هم کند و این در صورتی است که به این حوزه آشنایی کامل نداشته باشید و یا در شر و موارد حرام از آن استفاده کنید. همین‌طور به‌وسیله دستورات کتاب صمور هندی می‌توان به استخدام موکل، اجنه و ارواح پرداخت. درصورتی‌که در زندگی خود دچار مشکلات و اختلافات خانوادگی، اختلاف با همسر و یا نامزد و مرد و زن هستید. دستورات این کتاب می‌تواند نتیجه‌بخش باشد.

علاوه بر این موارد درصورتی‌که می‌خواهید میان دشمنان خود تفرقه ایجاد کنید. افرادی برای شما دسیسه‌هایی دارند. این کتاب با دعاها و طلسمات خود می‌تواند به شما نتیجه مطلوب بدهد.

همین‌طور بسیاری از ما در زندگی درگیر استرس، غم، حزن و اندوه هستیم. در این شرایط خواندن دعاها و طلسمات می‌تواند گره‌گشا باشد.

طلسمات تسخیر، احضار، محبت و دفع خطر صمور هندی

تمامی عناوینی که در تیتر می‌خوانید در این کتاب در دسترس است. نکته جالب تعداد زیاد طلسم و سحر در مورد هر زمینه است. مثلاً طلسم احضار، طلسم ابطال سحر و جادو، طلسم احضار مطلوب و غایب، طلسم املاک اربعه، ایام هفته، ایجاد نفاق و جدایی، آیات حفظ و اطاعت جن و انس از شما از جمله مهم‌ترین آن‌هاست. به‌هرحال هدف استفاده از این کتاب حل مشکلات است. انسان‌ها به جهت کینه‌ای که نسبت به هم دارند، نباید ازاین‌گونه دستورات و علوم خفیه استفاده کنند.

این کتاب در دو نسخه خطی و چاپی در دسترس است. فراموش نکنید که نسخه خطی آن قطعاً برای بسیاری قابل خواندن نیست و افرادی که به این حوزه آشنایی نداشته باشند نمی‌توانند از این کتاب چیزی متوجه شوند. از طرفی برای ارسال و اطلاع از احضار و کسب خیر اشخاص معمولاً باید دستورات این کتاب را با یک استاد چک نمود. این که بخشی از دستور را انجام ندهید و یا این که آن را غلط انجام دهید برای شما تبعاتی خواهد داشت.

دانلود کتاب صمور هندی جلد اول و دوم

پیداکردن نسخه کامل این کتاب‌ها آن هم به‌صورت فیزیکی معمولاً کار سختی است. کافی است جستجویی در اینترنت با عنوان دانلود کتاب صمور هندی جلد دوم یا اول داشته باشید. با میلیون‌ها نتیجه روبرو می‌شوید. بسیاری از آن‌ها حتی به خود زحمت نداده‌اند که نسخه کامل این کتاب را در دسترس شما قرار دهند.

بسیاری از منابع اینترنتی ازروی دست هم کپی کرده‌اند. در نهایت هر کس نوشته‌های این کتاب را به‌صورت حرام و در مقاصد شوم استفاده کند می‌تواند رویه زندگی خود را وارد جریان بدی کند. این دعاها ابعاد گسترده‌ای از علوم خفیه و غریبه را در برمی‌گیرند. در ادامه بیشتر در مورد علوم غریبه صحبت می‌کنیم. این که یکی از مهم‌ترین بخش‌های این کتاب در مورد علوم خفیه است، قطعاً می‌تواند باعث شود که برای بسیاری یک منبع جالب باشد.

اما این جالب بودن همانا و استفاده اشتباه از کتاب همانا که برای شما خطراتی به وجود آورده و حتی افرادی دیده شده‌اند که خودشان را درگیر سحر و طلسم‌های اشتباه و منفی کرده حتی این اثر روی فرزندان آن‌ها نیز باقی‌مانده است.

معرفی کتاب معروف علوم غریبه صمور هندی

کتاب علوم غریبه صمور هندی جز کتاب‌های مجرب و مورد تأیید بسیاری از اساتید بزرگ علوم غریبه می‌باشد. این کتاب سهم عظیمی از دعاها، وردها، افسون‌ها و طلسمات و همین‌طور ادعیه تجربه شده را در خود جای‌داده است و مطالب این کتاب اعتبار علمی و عملی فوق‌العاده بالایی دارند. نکته مهم در مورد دعاها و طلسمات کتاب صمور هندی مجرب بودن آن‌هاست. یعنی قبلاً افراد زیادی این دعاها را استفاده و تجربه کرده‌اند. همین‌طور بر اساس تحقیقات به‌عمل‌آمده مشاهده گردید که بسیاری از منابع قدیمی نیز صحت و اعتبار طلسمات این کتاب را تأیید می‌کنند. البته که برخی از دعاهای این کتاب در معتبرترین کتاب‌های دیگر هم دیده می‌شود و به‌نوعی علاوه بر این که یک کتاب کامل است، یک منبع کاملاً معتبر می‌باشد.

جالب است بدانید که در صفحه اول این کتاب اخطاری مخصوص آمده است که این‌گونه بیان می‌کند: هر کس نوشته‌های این کتاب را در غیر محل حق مورداستفاده قرار دهد و یا از مطالب آن برای امور دنیوی بهره‌برداری کند، مورد لعن و نفرین الهی قرار خواهد گرفت. همین‌طور در کتاب کنزالذهب آمده است که طلسم‌های این کتاب برای دفع ظالم و رهایی از افراد و اشخاص منفی کاربردی هستند. مثلاً تصور کنید که در زندگی خود شخصی دارید که مدام سعی می‌کند به شما ضربه بزند.

کشف دفینه و استخدام اجنه و طلسم

سه عنوان مهم دیگر در این کتاب مربوط به اشخاصی خواهد بود که به دنبال دریافت یک نشانه به جهت کشف دفائن و خزائن هستند. البته که این کار باید بادقت هرچه‌تمام‌تر انجام شود، چرا؟ خوب علاوه بر این که استفاده از این دعا به‌صورت اشتباه می‌تواند به شما صدمه بزند، بسیاری از دفینه‌ها نیز ممکن است طلسم‌ها و سحرهایی داشته باشند. در نتیجه افراد اگر دقت کافی در این مورد را نداشته باشند در واقع سبب زوال زندگی خودشان می‌شوند. همین‌طور عده‌ای نیز در خانه‌هایی زندگی می‌کنند که مدام توسط عوامل بیرونی و ماورایی تهدید می‌شوند.

این افراد نیز می‌توانند به جهت دفع طلسمات، سحر و جادو دعاها و اذکار کتاب صمور هندی معتبر و اصلی را بیاموزند و بخوانند. پیشنهاد می‌کنیم که اگر این کتاب در دسترس شماست، آن را به افرادی که در مورد آن‌ها اطمینان کامل ندارید معرفی نکنید. از یک‌روی دیگر اگر در پی انجام اعمالی مانند استخدام اجنه و به تسخیر درآوردن نیروهای بیرونی هستید، بی‌گدار به آب نزنید. در این مورد اطلاعات کامل دریافت کنید و سپس پیش بروید.

جامع‌ترین اعمال و ادعیه در کتاب کنز الذهب (سحرالکهان)

اعمالی نیز در این کتاب آمده است که بنا به نیاز قابل‌استفاده خواهند بود. وقتی می‌گوییم که ادعیه و اعمال کتاب صمور هندی را به‌صورت حلال استفاده کنید. منظور این است که زندگی دیگران را بر هم نریخته و برای انسان‌هایی که در حال پیش‌بردن زندگی معمول خود هستند مشکل ایجاد نکنید. همین‌طور در عناوین و فهرست این کتاب در مورد اعمال جلب مهر و محبت، ایجاد فراق و دفع دشمن شرور، اعمال ایجاد شر یا اعزائم رهوط هفت‌گانه، سائر اعمال رهوط هفت‌گانه و اعمال مرتبط با ایجاد مشکل، قفل و گره در زندگی دشمنان آمده است.

البته لازم است که دشمن را تشخیص دهید و متوجه این مسئله شوید که آیا واقعاً دشمنی و دسیسه‌ای در کار خواهد بود؟ آیا فرد می‌خواهد به شما آزار برساند؟ در این صورت به‌وسیله ادعیه و اعمال کتاب کنز الذهب می‌توانید از آن انتقام بگیرید. البته بهتر است که این افراد را به راه راست راهنمایی کنید.

همین‌طور درصورتی‌که به دنبال دفع عرق و سردرد، استخدام موکل، عقد السان و بستن زبان، افسون هندی و ارسال و اطلاع و احضار شخص محبوب هستید می‌توانید از اعمالی که در این کتاب به‌صورت لیست آمده است استفاده کنید. موضوع این است که در نهایت این کتاب جامع‌ترین و قدرتمندترین منبع در زمینه کسب علم و دانش در خصوص علوم غریبه و ماورایی است.

جمع‌بندی

صحت طلسمات و دعاهای این کتاب معتبر، باارزش و قدیمی بارها توسط مراجع تأیید شده است. هم اکنون شما قادر هستید که نسخه اصلی این کتاب را دانلود نمایید. همین‌طور صمور هندی برای رفع گره در زندگی، زیادشدن روزی زوجین و مهر و محبت، رهایی از اختلافات خانوادگی، کسب ثروت بی‌پایان و یا یافتن دفینه کاربرد دارد.

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که لینک را دریافت نکردید کافیست وارد پنل کاربری خود در سایت کتاب خاص شوید.