کتاب مرجان جادو

نوع فایل
PDF
حجم فایل
314 مگابایت
تعداد صفحات:
1282 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدیدها
4950 بازدید
22,000 تومان 9,000 تومان٪59 تخفیف
خرید این محصول

پر فروش ترین و برترین کتاب در زمینه علوم غریبه

اگر به علوم غریبه و متافیزیک علاقه دارید کتاب مرجان جادو مخصوص شماست

سایت کتاب خاص, تنها سایتی است که در حال ارائه نسخه اصلی این کتاب با قابلیت چاپ می باشد

دانلود کتاب مرجان جادو

بیش از 130 درخواست از طرف کاربران کتاب خاص شده بود برای قرار دادن لینک خرید و دانلود کتاب مرجان جادو! متاسفانه تمام نسخه های موجود در وب فارسی یا ناقص هستند، یا رمزنامه ندارند یا نسخه اصلی نیستند و سانسور شده اند! اما هم اکنون شما می توانید نسخه اصلی کتاب مرجان جادو را به راحتی از سایت کتاب خاص تهیه کنید. همچنین در این صفحه توضیحات اختصاصی و مفیدی درباره علوم غریبه، متافیزیک و کتاب مرجان جادو داده شده.

کتاب مرجان جادو

کیفیت کتاب بسیار بالاست و مناسب چاپ هم می باشد

کتابی مناسب برای خودآموز علوم غریبه

کتاب مرجان جادو

به مجموع علوم مخفی و بیگانه که برای ارتباط با جهان ماوراالطبیعه و غیر قابل اثبات مورد استفاده قرار می‌گیرد، علوم غزیبه گفته می‌شود. این علوم دارای زیرشاخه‌های متنوعی بوده و برای مردم عادی قابل درک نیست. کتاب مرجان جادو یکی از بهترین و تخصصی‌ترین کتاب‌های منتشر شده در حوزه علوم غریبه و متافیزیک است. این کتاب نایاب و فوق‌العاده توسط استاد شیخ بهایی و به زبان فارسی به تحریر در آمده است. در این مقاله قصد داریم به معرفی این کتاب تخصصی پرداخته و شما را بیشتر با این کتاب آشنا کنیم.

علوم غربیه چیست؟

به طور کلی؛ علوم به دو دسته ظاهری و غریبه تقسیم بندی می‌شوند. علوم ظاهری به علومی گفته می‌شود که برای تمام افراد ملموس بوده و می‌توانند آن را درک کنند. علوم غریبه یا علوم پنهان به علومی گفته می‌شود که عام مردم از درک آن عاجز بوده و نمی‌توانند این علوم را درک کنند.

دسته دوم از علوم، بسیار مرموز و رازآلود بوده و همان علومی هستند که انسان را قادر می‌سازند با عالم غیب، جهان ماورا الطبیعه و موجودات غیر ارگانیک ارتباط برقرار کند. با وجود زمان زیادی که از کشف این علوم می‌گذرد، اما هنوز هم این علم در هاله‌ای از ابهام بوده و مشخص نیست.

شاخه‌های علوم غریبه

علوم غریبه همچون بسیاری از علوم دیگر دارای شاخه‌های متعددی است. کیمیا، لیمیا، سیمیا، هیمیا و ریمیا، 5 شاخه علوم غریبه را تشکیل می‌دهند. در ادامه هر کدام از این شاخه‌ها را به طور مختصر بررسی خواهیم کرد.

کیمیا

همان طور که از نام این شاخه مشخص است، این شاخه به کیمیاگری دلالت دارد. این علم امروزه با نام شیمی شناخته می‌شود که می‌توان با استفاده از آن ماده‌ای را به ماده دیگر تبدیل کرد.

لیمیا

لیمیا، علم تسخیرات است. با استفاده از این علم می‌تواند جن، موکلین، کواکب و هر آن چیزی که تسخیر شدنی است را تسخیر خود کرد. برای مثال؛ حضرت سلیمان با استفاده از علم لیمیا، اجنه را تسخیر خود کرده و تحت فرمان خود درآورده بود.

سیمیا

سیمیا جزو علوم جادوگری محسوب شده و از کلمه سیما به معنای قابل دیدار نشات می‌گیرد. برای مثال؛ زمانی که حضرت موسی (ع) نزد موسی رفت، جادوگران چوب‌های خود را به زمین زدند و چوب‌های آن‌ها به مار تبدیل شد. در آن موقع، در واقع این چوب جادوگران نبود که به مار تبدیل شد بود، بلکه جادوگران با استفاده از این علم، چشمان حاضران را سحر کرده بودند تا چوب‌ها را به شکل مار ببینند.

اما تبدیل عصای موسی به مار واقعی بوده و تمام چوب و طناب‌های جادوگران را بلعید، بنابراین تبدیل عصای حضرت موسی به مار جادو نبوده و در واقع معجزه بوده است.

هیمیا

هیمیا جزوی از علوم ستاره شناسی است و به علوم طلسمات مربوط می‌شود. با استفاده از این علم می‌توانید از آینده با خبر شده و یا برای طلسم استفاده کرد. البته بهتر است بدانید استفاده از این علم و به کارگیری آن در اسلام و از نگاه مراجع، حرام است.

ریمیا

ریمیا همان علم شعبده بازی است. در واقع شعبده بازی جزو علوم غریبه محسوب می‌شود که با استفاده از آن می‌توان از توان نهفته‌ای که در اشیا وجود دارد استفاده کرده و کارهای عجیبی انجام داد. در مورد این علم، کتاب‌های زیادی نوشته شده است، اما هنوز هم درصد بسیار زیادی از این علم در ابهام قرار دارد.

متافیزیک چیست؟

متا فیزیک شاخه‌ای از علم فلسفه است که به طور کلی به مطالعه هستی و طبیعت جهان هستی خواهد پرداخت. علوم غریبه ارتباط زیادی با متافیزیک دارد به طوری که بسیاری از افراد گمان می‌کنند، متافیزیک همان علوم غریبه است. البته این مطلب هنوز ثابت نشده است، اما می‌توان گفت متافیزیک تقریبا همان علوم غریبه است.

متافیزیک هم راستا با علم حرکت می‌کند، اما از دیدگاه دیگری به اتفاقات نگاه می‌کند، دیدگاهی که با علم فرق دارد. برای مثال متافیزیک اشاره می‌کند که انسان چقدر قدرتمند است و با استفاده از نیروی طبیعت، می‌تواند کارهایی انجام دهد که دیگران آن را جادو می‌نامند. در واقع جادو و طلسم هم بخشی از این علم بوده و در واقع گوشه‌ای از قدرت انسان را به نمایش می‌گذارند.

این علوم کاملا طبیعی است و در واقع تمام قدرتی که انسان در این علوم استفاده می‌کند، از طبیعت دریافت می‌کند. از آن جایی که این علوم از طبیعت منشا گرفته‌اند، دیدگاه شما را به اتفاقات پیرامون واضح‌تر خواهند کرد. مرجان جادو در واقع کتابی است که این علم را به شما آموخته و کمک می‌کند بتوانید از این علم استفاده کنید.

کتاب مرجان جادو؛ کتابی در مورد علوم غریبه

کتاب مرجان جادو یکی از بهترین آثار و کتاب‌های موجود در زمینه علوم غریبه و دعانویسی است. این کتاب توسط استاد و عارف بزرگ عرفان، شیخ بهایی، به قلم تحریر درآمده و اکنون در اختیار دوست‌داران و طرفداران این علم قرار گرفته است. در این کتاب انواع دعا برای پیدا کردن گنج و زیرخاکی و نیز دعاهایی برای شکستن طلسم گنج‌ها را در خود جای داده است.

در این کتاب می‌توانید انواع ذکر و دعاهای بسیار قوی و نایاب را برای گشایش در کار، باز شدن بخت و برخی موارد دیگر پیدا کنید. این کتاب یکی از مهم‌ترین و برترین آثار استاد شیخ بهایی است که انواع سحر، جادو، طلسمات مختلف، ذکرها، دعاها و ادعیه‌های قوی برای گشایش در کارها، گشایش بخت، افزایش رزق و روزی و یا باطل کردن انواع سحر و جادو در آن نوشته شده است.

معرفی کامل کتاب مرجان جادو

دانلود کتاب مرجان جادو

کتاب مرجان جادو یکی از بهترین، کامل‌ترین و مهم‌ترین کتاب در زمینه علوم غریبه، سحر، جادو و طلسم است. در این کتاب انوع روش‌های موکل گیری، جن گیری، روش‌های احضار، استخدامات خدامی، روش‌های عهد و پیمان با موکلین نوری و ناری و ارتباط با جهان ماورا الطبیعه بیان شده است. این کتاب در دو جلد منتشر شده بود که بعد از گذشت سال‌ها، دو جلد با هم ادغام شده و یک جلد واحد 1270 صفحه‌ای را تشکیل داده‌اند.

این کتاب یکی از بهترین کتاب‌های خودآموز علوم غریبه است و کمتر کتابی در این زمینه می‌تواند با مرجان جادو رقابت کند. بخشی از این کتاب براساس تجربیات و علم خود نویسنده، که خود از بزرگان علوم غریبه بوده، نوشته شده و بخش دیگر هم از آثاری که از دوران قدیم برجای مانده بوده، بازنویسی شده است.

نویسنده کتاب، ترس و نگرانی زیادی از این داشته که کتاب به دست افراد نااهل و سودجو بیفتد و به همین دلیل قسمت‌های بسیار مهم این کتاب را به صورت رمز نوشته است. شما می‌توانید این کتاب را به همراه رمزنامه آن تهیه کنید تا بتوانید رمزهای این کتاب را فهمیده و آن‌ها را رمز کشایی کنید.

خود آموز علوم غریبه

کتاب مرجان جادو، کتابی نایاب، گران قیمت و بسیار ارزشمند است که در زمینه علوم غریبه نوشته شده است. این کتاب را می‌توان یکی از بهترین و کامل‌ترین کتاب‌ها ر زمینه علوم غریبه و متافیزیک، معرفی کرد. تمامی علاقه ندان به علوم غریبه و متافیزیک می‌توانند از این کتاب برای خود آموزی علوم غریبه استفاده کنند.

موضوعات کتاب

در ادامه به معرفی چند مورد از موضوعات کتاب خواهیم پرداخت.

شفای بیماری‌ها

شما می‌توانید با خواندن این کتاب به طور کامل با طلسم‌ها و دعاهای رفع بیماری و امراض آشنا شوید. همچنین شیوه انجام دادن این طلسم‌ها نیز در کتاب به طور کامل آموزش داده شده است. این طلسم کاملا بی‌خطر بوده و از قدرت انسان در طبیعت به وجود می‌آید.

افزایش رزق و روزی و رفع مشکلات زندگی

مشکلاتی مانند بدهکاری‌ها، کمبود درآمد و برخی از مشکلات دیگر در زندگی هر فردی وجود دارد. اگر شما به اندازه کافی تلاش می‌کنید اما رزق و روزی مناسبی به دست نمی‌آورید، دعاهایی وجود دارند که موجب افزایش رزق و روزی می‌شوند. این دعاها در کتاب مرجان جادو همراه با شیوه انجام آن‌ها آورده شده است.

افزایش عشق و محبت بین همسر

برخی از دعاهای موجود در این کتاب برای افزایش عشق و محبیت بین همسران نوشته شده است. همچنین دعاهایی برای گشایش بخت و یا گشایش کار هم در این کتاب وجود دارد که روش انجام هر کدام نیز به صورت کامل توضیح داده شده است.

برخی دیگر از موضوعات نوشته شده در این کتاب عبارت‌اند از:

 • زندگی‌نامه شیخ بهاء الدین عاملی، معروف به شیخ بهایی، از علمای بزرگ جهان تشیع
 • دانستنی‌های مقدماتی علوم غریبه
 • علوم غریبه و متافیزیک چیست؟
 • دانستی‌های علوم غریبه و متافیزیک
 • بررسی متافیزیک از دیدگاه فلاسفه، موقعیت فعلی علوم باطنی در جهان
 • انواع سحر در دنیا
 • آنچه در مورد نوشتن دعا باید بداینم، شرایط کامل اثر کردن طلسمات
 • موکلین حروف تهجی (دعای 28 حروف ابجد)
 • جمالی و جلالی در مورد هفته و ساعات
 • میزان ساعت جدول ایام
 • جدول ساعات و ایام بروج
 • اطلاع از چگونگی برآورده شدن حاجات
 • اطلاع از ضمیر سوال کننده
 • عدد ماه‌های سال
 • خواص جواهرات سیارات
 • برکات مخصوص جواهرات
 • اسماء الوهمیه الکواکب
 • طلسمات ایام هفته
 • قسم ابجد قضاء حاجات
 • حصار قوی
 • مندل چیست؟
 • حجاب قوی چیست؟
 • دعای کسب موفقیت و پیروزی در اعمال روحانی
 • سحر فلاطیس
 • دعایی دیگر برای کسب موفقیت در اعمال روحانی
 • رمزهای اعجاز آمیز قرآن
 • خواص حروف بسم الله
 • روا شدن حاجات مضطر
 • آموزش چهره شناسی افراد
 • توضیح در مورد تمامی چاکراها

و هزاران مطلب با ارزش دیگر که در زمینه علوم غریبه بوده و بسیار ارزشمند هستند.

کتاب مرجان جادو؛ بزرگ‌ترین مرجع علوم غریبه

همان طور که گفته شد، کتاب مرجان جادو، مطالبی بسیار مهم و آموزنده در موضوعات متافیزیک، علوم غریبه و طلسم‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد. در این کتاب می‌توانید تمامی این آموزش‌ها را بدون داشتن هر گونه خطری یاد بگیرید. از آن جایی که برخی از قسمت‌ها مهم این کتاب به صورت رمز نوشته شده است، به همراه آن یک رمزنامه نیز وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید رمزهای موجود در کتاب را رمز گشایی کرد.

.

.

راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که لینک را دریافت نکردید کافیست وارد پنل کاربری خود در سایت کتاب خاص شوید.