کتاب آموزش فعال‌ سازی چاکراها

نوع فایل
PDF
حجم فایل
30 مگابایت
تعداد صفحات:
273 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدیدها
1716 بازدید
9,000 تومان
خرید این محصول

اگر کمی در اینترنت جستجو کنید با مقالات، عناوین و کتب زیادی مواجه می‌شوید که بیشتر آن‌ها اعتقاد دارند کامل‌ترین در زمینه فعال‌سازی چاکرا هستند. در این شرایط خواندن کتاب‌ها می‌تواند به شما کمک کند اما پیشنهاد ما این است که به دنبال کامل‌ترین و بهترین نسخه ممکن باشید. اول این که شما باید پیش از انجام این کار و نتیجه گرفتن از آن آشنایی لازم را با زمینه اصلی‌اش داشته باشید. همین‌طور سعی کنید که به‌خوبی روش‌های انجام آن را بشناسید.

کتابی که تحت عنوان کتاب آموزش فعال‌سازی چاکراها به شما معرفی خواهیم کرد براین‌اساس عمل کرده است. اول مقدمه‌ای به معرفی چاکراها خواهد داشت. این که چرا به وجود آمده‌اند. اولین‌بار چه کسی در مورد چاکراها تحقیق کرد و این که در کدام نقاط دنیا اولین‌بار این اتفاق و واکنش در بدن انسان رخ داد. نظر افراد مشهود و معروف در مورد کتاب آموزش فعال‌سازی چاکراها چیست و این که حاصل نتایج این علوم سبب بروز چه اتفاقی در زندگی نویسنده این کتاب شده است.

چاکرا در واقع توزیع‌کننده و مراکز اصلی توسعه نیرو در بدن انسان‌ها هستند. آن‌ها را مراکز هفت‌گانه قدرت می‌گویند.

مهم‌ترین فواید بازکردن چاکرا

در این کتاب همین‌طور در مورد فواید بازگشایی چاکراها نیز اطلاعات زیادی آمده است. البته این داده‌ها آن‌قدر وسیع است که نمی‌توان به‌صورت جامع در این مقاله به آن‌ها اشاره کرد. برای دسترسی به نسخه کامل آن می‌توانید کتاب را دانلود کنید.

به‌طورکلی انسان دارای 7 چاکرا است که فعال‌سازی هرکدام از آن‌ها یک سری ویژگی‌ها و قابلیت‌ها را در انسان فعال می‌کند. چاکرای اول برای جریان انرژی می‌باشد و فعال‌بودن آن می‌تواند سبب عبور انرژی شود. درصورتی‌که این چاکرا فعال نشود انسان به‌خوبی انرژی را جذب نمی‌کند و همین‌طور نمی‌تواند دیگر چاکراها را فعال کند.

چاکراها پیش‌نیاز یکدیگر هستند. چاکرای دوم برای دفع احساس انتقام‌جویی، چاکرا سوم برای اعتمادبه‌نفس و حس مثبت به خویش، چاکرا چهارم برای عشق ورزیدن به دیگران و دوست داشتن آن‌ها و همین‌طور چاکرا پنجم برای ارتباط است. با این چاکرا انسان یاد می‌گیرید که چگونه دانسته‌ها و نظرات خود را عرضه کند. در نهایت چاکرای ششم برای بازکردن علم خرد و بصیرت در انسان است. چاکرا آخر را کمی پایین‌تر توضیح خواهیم داد. با ما در نقد و بررسی کتاب آموزش فعال‌سازی چاکراها همراه باشید.

معرفی بهترین کتاب در مورد تخلیه چاکرا

بازبودن چاکرا می‌تواند موجب بروز تغییرات گسترده و اتفاقات عظیمی در زندگی انسان‌ها شود. از افرادی که همواره سعی می‌کنند برای بازکردن چاکراها به کتاب‌های مختلف مراجعه کرده و یا این که هزینه‌های زیادی را صرف کرده تا افرادی که در این مورد چیزی نمی‌دانند.

اما گزینه خوبی برای کلاه برداری هستند گرفته تا هر شخص دیگری که حتی یک کلمه در مورد این موضوع شنیده است. می‌توانند از کتاب آموزش فعال‌سازی چاکراها استفاده کنند. در این کتاب مسئله کنترل توان جنسی و چاکرا آمده است. یکی از مهم‌ترین روش‌ها برای کسب ثروت در دنیای امروزه فعال‌کردن این قابلیت در روح و جسم انسان است.

اگر وارد صفحه افراد موفق در شبکه‌های اجتماعی شوید متوجه یک سری انرژی‌های مثبت در اتمسفر آن‌ها خواهید شد. مدام در مورد همه چیز با دید باز صحبت می‌کنند و این که آن‌ها خود را زمینه‌ساز تولید انرژی می‌دانند. این انرژی می‌تواند در جهت پیشبرد اهداف آن‌ها هزینه شود. در ادامه این کتاب در مورد ارتباط چاکرا با فیزیک بدن و سلامتی نیز صحبت می‌شود.

بهبود سلامتی بدن با چاکرا

نمی‌دانیم که در این مورد اطلاع دارید یا خیر، اما کتاب آموزش فعال‌سازی چاکراها می‌تواند موجب بازشدن چاکرا و در مقابل آن بالابردن سطح سلامتی جسمی و روحی شما شود. شاید عده‌ای بگویند که این‌ها همه بازی با کلمات برای کسب ثروت است. اما اگر شما بخواهید نسبت به چاکرا بی‌اعتماد باشید و یا آن را واقعی ندانید. در واقع قانون زمین و خلقت را زیر سؤال برده‌اید. همین‌طور چاکراها از گذشته تاکنون در انسان‌ها مورد بررسی قرار گرفته‌اند. بسیاری از دانشگاه‌های امریکا، کانادا و کشورهای پیشرفته اروپایی در صدد یافتن راهی برای کنترل بر این مسئله هستند. از طرفی اگر می‌خواهید در مورد اهمیت ایجاد تعادل در چاکراها نیز بدانید. این کتاب یک زمینه‌ساز بی‌نظیر دیگر در این مورد است.

احتمالاً برای شما این پرسش ایجاد می‌شود که منظور از ایجاد تعادل در چاکرا چیست. در واقع چاکراها منابع انرژی و مراکز اصلی تولید نیرو در انسان هستند. چاکراهای اصلی اعضای اصلی بدن را درون فیزیک انسان کنترل می‌کنند و به آن‌ها انرژی می‌رسانند.

در واقع می‌توان چاکراهای اصلی بدن را نیروهایی دانست که همواره باید پابرجا و فعال باشند. در غیر این صورت عملکرد خوبی نداشته و احتمالاً خیلی زود بازدهی خود را از دست می‌دهند.

آموزش یادگیری کنترل چاکراها با کتابی ارزشمند

البته این کتاب به‌صورت فیزیکی نیز موجود است. اما در حال حاضر دسترسی به آن سخت بوده و اگر به دنبال نسخه اصلی آن هستید باید عرض کنیم که یا آن را نمی‌توان یافت و یا ممکن است ناچار باشید هزینه گزافی را برای این کتاب پرداخت کنید. اما چه اصراری بر این مسئله است. در چنین شرایطی پیشنهاد ما به شما این است که نسخه دیجیتال، الکترونیک و پی‌دی‌اف کتاب آموزش فعال‌سازی چاکراها را دانلود کنید. در مقابل بهتر است به این موضوع بیندیشید که اگر در خرید شما نقصی هم وجود داشت می‌توانید آن را پیگیری کنید.

کم تر کتابی هم پیدا می‌شود که صفر تا صد مسئله بازگشایی چاکراها را به شما توضیح دهد. بخصوص در اینترنت که همواره وب‌سایت‌ها به دنبال سود خودشان هستند و زمینه خوبی از این علم را به شما شرح نمی‌دهند. یا ممکن است هرکدام از آن‌ها از منابع اینترنتی به‌صورت جسته‌گریخته اطلاعاتی را جمع‌آوری کرده باشند که در نهایت به درد شما نمی‌خورد و شما را سردرگم می‌کند.

کتاب صفر تا صد بازکردن 7 چاکرا

احتمالاً این پرسش برای شما ایجاد می‌شود که اگر چاکراهای ما فعال نشود چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ اگر درگیر قانون جذب شده باشید و تألیفات آن را خوانده باشید احتمالاً می‌دانید که قانون جذب وابسته به کنترل چاکراها می‌باشد. ازاین‌رو پیشنهاد می‌کنیم که حتماً در این مورد بخش ویژه مربوط به چاکراها را مطالعه کنید.

چاکراها در بدن انسان انرژی‌های مثبت و منفی را به خود جلب می‌کنند و اگر به‌خوبی کنترل نشوند قطعاً فرد چه از نظر فیزیکی و چه از نظر روحی دچار مشکل می‌شود. این مسیرها همواره در حال چرخش هستند و انرژی حیات را برای انسان به وجود می‌آورند. همین‌طور انرژی یا مثبت است یا منفی. چپ بدن انسان انرژی‌های منفی و راست انسان نیز انرژی‌های مثبت را در خود می‌گیرد. همین‌طور این انرژی‌ها مدام در انسان در حال چرخش هستند.

بازکردن چاکرا به روش‌های لمسی و تمرین نور

دو اصل مهم دیگر در باز کردن چاکراها وجود دارد که به طور کامل در کتاب آموزش فعال‌سازی چاکراها توضیح داده شده است. افراد گاهی از بازکردن چاکراها می‌ترسند و ازاین‌رو جذب انرژی را یک اتفاق خطرناک می‌دانند. برای این افراد مسئله اصلی عدم تجربه است. این کتاب تجربیات افراد مختلفی را در سراسر دنیا به‌صورت گلچین در اختیار شما قرار می‌دهد.

همین‌طور می‌توان گفت که عده‌ای نیز از این قضایا داستان‌های خیالی و عجیبی می‌سازند و به همین دلیل ممکن است شما هم آن‌ها را شنیده باشید. در واقع بحث به پیچیدگی که فکرم ی کنید نیست. مشکلات شخصی نیز زمینه‌ساز دیگری است که عده‌ای را به این فکر وامی‌دارد که وقتی چاکرا را بازکرده‌اند به آن‌ها دچار شده‌اند. در صورتی این‌طور نیست. حتی اگر این اعمال را روی بدن خودشان هم انجام نمی‌دادند درگیر این موضوعات می‌شدند.

همین‌طور ترس از دنیای درون نیز به‌خودی‌خود عجیب است. در کتاب آموزش فعال‌سازی چاکراها در مورد دلیل ترس انسان‌ها از چاکراها و بازکردن آن‌ها توضیح داده شده است. انسان پیش از هر چیزی نخست از خلقت خودش هراس دارد.

تمرینات نور و چاکراها

چاکرای اول انسان ار چاکرای تاجی می‌گویند، بعدی چشم سوم نام‌گرفته و در ادامه چاکراها به گلو ختم می‌شوند، چاکرای قلب نیز نمونه بعدی است و چاکرای شبکه خورشیدی نیز زمینه دیگری است که باید به‌خوبی آن را کنترل و حمایت کرد می‌تواند موجب فساد و عوامل تخریب‌کننده‌ای در انسان شود. پس از آن چاکرای خاجی و چاکرای ریشه باقی می‌مانند که هرکدام با اندازه خودشان اهمیت دارند و نقش ویژه‌ای در زندگی انسان ایفا می‌کنند.

چاکرای ریشه معمولاً مرتبط با نگه‌داری جنس و افکار احساسات مالی، دادوستد، شغل و حرفه، خانه و امنیت جسمانی، نیازها و دارایی‌ها است. ازاین‌رو برآورده شدن این نیازها کمک می‌کند که افراد بتوانند با دید بازتری به دنیای پیرامون خود نگاه کنند.

بازکردن چاکرها توسط مانتراها و اصوات نیز در کتاب آموزش فعال‌سازی چاکراها به طور جامع توضیح داده شده است و در مقابل این موارد استفاده از جمله‌های تلقینی نیز می‌تواند سبب چنین اتفاقاتی شود. تفاوت این کتاب با کتاب‌های متفرقه موجود در اینترنت این است که مفاهیم کلی هرکدام از آن‌ها می‌تواند به‌خودی‌خود خوب باشد اما در نهایت کامل نیست. این مفاهیم از طرفی ممکن است برای انسان مشکل ایجاد کند و البته اگر کامل نباشد این اتفاق رخ می‌دهد. کتاب آموزش فعال‌سازی چاکراها به شما این تضمین را می‌دهد که در اثر بازکردن چاکراها اگر بر اساس دستورات کتاب عمل کنید هیچ مشکلی برای شما ایجاد نخواهد شد و ذهن شما نسبت به مسائل مختلف به‌خوبی باز می‌شود.

چاکرا گشایی با سنگ‌های خاص و کریستال‌ها

انسان از دیرباز تاکنون به دنبال شناخت چاکراها و مسیرهای افکار خودش است. ازاین‌رو مدت‌زمان زیادی است در این علوم جستجو می‌نماید و سعی دارد همواره جامع‌ترین، کامل‌ترین و اصلی‌ترین منابع را در این مورد تهیه کند. اگر شما هم درگیر این مسئله شده‌اید نباید فراموش کنید که انتخاب منبع خوب تا 99 درصد کار شما را برای یادگیری فعال‌سازی چاکراها آسان خواهد کرد.

برخی سنگ‌ها در دنیا وجود دارند که خواص و انرژی‌هایی از خود تولید می‌کنند. به‌واسطه استفاده از این سنگ‌ها می‌توانید چاکراهای خود را باز کنید. چاکراها معمولاً با سنگ‌های خوش‌رنگ قابل‌کنترل هستند و این سنگ‌ها خواص مغناطیسی درون خود جای داده‌اند. برای اندازه‌گیری میزان‌باز بودن چاکرا نیز می‌توان از سنگ‌های کریستالی نظیر کوارتز استفاده کرد.

مدیتیشن نیز بخش مهمی از روش‌های فعال‌سازی چاکرا می‌باشد که به‌هیچ‌عنوان نباید از آن غافل باشید. به طور کامل در کتاب آموزش فعال‌سازی چاکراها در مورد آرام‌سازی روحی و مدیتیشن و همین‌طور ارتباط یوگا آمده است. یوگا می‌تواند سبب بروز رخدادهای مهمی در زندگی شما شود. این دانش و ورزش را به‌هیچ‌عنوان یک بازی ساده ندانید. اگر استفاده از مدیتیشن را به‌خوبی یاد بگیرید می‌توانید روحتان را به پرواز درآورید به سمت آینده و رویای صادقه و حتی کنترل ذهن در خواب و بیداری حرکت کنید.

مراحل پاکسازی روح و فعالسازی چاکرا بر اساس کتاب

در نهایت در کتاب آموزش فعال‌سازی چاکراها در مورد ترتیب و روش‌های کلی بازکردن چاکراها، این که آیا چاکرا فعال شده است یا خیر و روش تشخیص آن و همین‌طور بررسی مدت‌زمان بازگشایی و فعال‌سازی چاکرا آمده است. برای برخی این پرسش ایجاد می‌شود که در سایت‌های اینترنتی روش‌های ساده‌تری وجود داد و ما صرفاً با گوش‌دادن می‌توانیم این انرژی‌ها را در خودمان فعال کنیم. درصورتی‌که چنین نیست. بازکردن چاکرا قواعد و نکات خاصی دارد که باید خط به خط آن‌ها را مرور و رعایت کنید. به همین دلیل ما حساسیت زیادی بر سر این مسئله داریم که شما تمامی مفاهیم کتاب آموزش فعال‌سازی چاکراها را مطالعه کنید. در غیر این صورت ممکن است درگیر یک دور بی‌هدف شوید.

همین‌طور برای فعال‌کردن چاکرا در ذهن و جسم خود می‌توانید چند بار تجربیات افرادی که این کار را انجام داده‌اند مرور کنید و سپس پیش بروید. شما می‌توانید از بازکردن چاکراها برای تقویت هوش و حافظه، قدرت، ذهن و همین‌طور بالابردن ثبات فکری و رفتاری استفاده کنید. علاوه‌برآن بسته به میزانی که روی بدن شما فعال می‌شود می‌بایست تغییراتی را انجام دهید که این موارد تماماً در کتاب آموزش فعال‌سازی چاکراها به‌صورت جزءبه‌جزء آمده است.

جمع‌بندی

از یاد نبرید که ذهن انسان تا مدت زمانی آمادگی لازم برای شرایط معمول زندگی را دارد. پس از آن درست مانند یک خودرو نیاز به تعمیر پیدا خواهد کرد. چاکرا را می‌توان بخش‌های اصلی بدن انسان دانست که شاید هیچ پزشکی قادر به درمان جسمی آن‌ها نباشد. اما فرد به‌صورت خودآموز می‌تواند سخت‌ترین مشکلات در ذهن خود و همین‌طور کنترل چاکراها را انجام دهد. در نتیجه این کتاب مناسب کسانی است که همواره فکر می‌کنند هر چه در زندگی تلاش می‌کنند نتیجه نمی‌گیرند، هر چه پیش می‌روند به بن‌بست می‌خورند و یا افرادی که به تازگی زندگی و شرایطی را تجربه می‌کنند. مثلاً یک دوره سخت افسردگی را طی کرده‌اند و یا این که بیمار هستند و می‌خواهند با روش‌های غیرپزشکی در کنار تکنیک‌های علوم روز خود را درمان کنند.

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که لینک را دریافت نکردید کافیست وارد پنل کاربری خود در سایت کتاب خاص شوید.