دانلود کامل‌ترین کتاب های آموزش باطل کردن طلسم‌ها و جادو

نوع فایل
PDF
حجم فایل
بیش از 500 مگابایت
تعداد صفحات:
بیش از 2 هزار صفحه
دسته بندی
تعداد بازدیدها
1709 بازدید
89,000 تومان
خرید این محصول

توجه: این یک کتاب نیست بلکه شامل چندین کتاب در رابطه با علوم غریبه و باطل کردن طلسم ها و جادو ها می باشد بنابرین شما با یک بار خرید بیش از 13 کتاب نایاب را دریافت می کنید.

این پکیج شامل کتاب های: مرجان جادو + کنزالحسینی + هزار طلسم و 10 کتاب دیگر می باشد

جادو، سحر و طلسم می‌توانند تأثیرات مخرب زیادی روی زندگی انسان‌ها بگذراند. اگر شما هم تاکنون درگیر این مسائل شده باشید احتمالاً می‌دانید کسی که زندگی‌اش سحر و طلسم بسته شده است تا چه حد ممکن است درگیر شود. هر تلاشی برای زندگی خود داشته باشد موفق نشده و هر چه پیش می‌رود وضعیت بدتر می‌شود. نخست در مورد طلسمات صحبت می‌کنیم و این که چگونه به وجود می‌آیند. چرا به وجود آمده‌اند و به چه دلیل می‌توانند زندگی را بر هم بزنند. همین‌طور کتاب آموزش باطل کردن طلسم‌ها را بررسی خواهیم کرد که یکی از کامل‌ترین مجموعه‌ها در زمینه دفع طلسمات، سحر و جادو است.

از نظر بسیاری طلسم خرافه است و نمی‌تواند هیچ تأثیری روی انسان‌ها و یا هر موجود زنده دیگری داشته باشد. درصورتی‌که این صحیح نیست. طلسم می‌تواند خطرناک، سخت و حاوی انرژی منفی باشد. حتی اگر به طلسم هم اعتقاد نداشته باشید باید بدانید که چیزی به نام انرژی در اطراف ما وجود دارد. این انرژی از بین نمی‌رود بلکه از حالتی به حالت دیگر تبدیل می‌شود. یکی از اقسام آن سحر و طلسمات است.

بررسی روش‌های مقابله با طلسمات

در کتاب آموزش باطل کردن طلسم‌ها نخست در مورد انواع طلسمات صحبت می‌شود. به‌طورکلی در فرهنگ یهودی محبوبیت زیادی دارند. اما اقسام آن‌ها آن‌قدر زیاد است که نمی‌توانیم صرفاً در این مقاله به آن‌ها اشاره کنیم و یا حتی نام ببریم. اما به شما قول می‌دهیم که در ادامه چند مورد از قوی‌ترین و محبوب‌ترین طلسمات را به شما معرفی می‌کنیم. برخی نیز معتقدند که 15 طلسم واقعی و اصلی وجود دارد. مابقی طلسمات انشعاباتی از این موارد هستند. طلسم آب یکی از مهم‌ترین موارد است.

این طلسم در واقع توسط افرادی خوانده می‌شد که صاحب ثروت و مال زیادی بودند. همین‌طور به این صورت بود که وقتی طلسم را بر آبی می‌خواندند و در یک محیط دفینه به خاک می‌سپردند آن را می‌خواندند و این باعث جلوگیری از دسترسی انسان‌های دیگر و حتی اجنه می‌شد. البته ارتباط اجنه با دنیای طلسمات نیز برای برخی مشهود است. طلسم‌های این‌چنینی توسط نیاکان ما برای این که بتوانند با نیروهای انسانی و ماورایی مقابله کنند خوانده می‌شد.

کتاب آموزش باطل کردن طلسم‌های 15 گانه اصلی

کتاب‌های زیادی در طول تاریخ در مورد طلسمات، سحر و جادو نوشته شدند که همه آن‌ها معتبر نبودند. از طرفی در سال 2022 میلادی دسترسی به این کتاب‌ها واقعاً سخت است. اگر بتوانید نسخه فیزیکی این کتاب‌ها را پیدا کنید این احتمال وجود دارد که تحریف شده باشند. ورژن دیجیتال کتاب آموزش باطل کردن طلسم‌ها می‌تواند گزینه مناسب‌تری باشد.

البته بازهم لازم است که این کتاب را از یک منبع معتبر تهیه کنید. احتمالاً برای شما رخ‌داده است که در زندگی احساس ناامیدی کنید، اگر خانواده دارید اعضای خانواده شما از هم سرد شده و یا این که مدام با هم درگیر باشند، یا این که قلب آن‌ها از هم فاصله گرفته و پدر خانواده هر چه‌کار می‌کند نمی‌تواند وضعیت امرار و معاش زندگی را مطلوب نماید. یکی از این طلسم‌ها طلسم اسکندر یا ذوالقرنین می‌باشد که به جهت فایده‌های زیادی که دارد همواره در دنیا و بخصوص ایران جز شناخته‌شده‌ترین‌ها است.

این طلسم سبب شناخت کیمیا و منابع آن، شناخت حیوانات و حتی ارتباط تنگاتنگ با آن‌ها، شناخت عناصر جهان و جلب محبت و زیادشدن مهر قلب‌ها به هم خوانده می‌شود.

آشنایی با طلسمات ثروت و توسعه روزی

در این کتاب همین‌طور یک بخش مهم و وسیع در مورد طلسم‌های کسب رزق و زیادت روزی آمده است. طلسم‌های ثروت موردعلاقه بسیاری از مردم و محبوب طیف وسیعی از مخاطبین هستند. این طبیعی است مادیات بخش کلیدی از زندگی هر انسانی را تشکیل می‌دهد. این که بخواهید به‌واسطه یک طلسم شرایط کسب انرژی برای پیشرفت را بهتر کنید قطعاً هیجان‌انگیز است.

البته هر کدام از طلسمات، سحرها و جادوها دستور و آداب منحصر به خود را دارند. درست اجرا کردن آن‌ها بیش از چیزی که فکرش را می‌کنید اهمیت دارد. در نتیجه فراموش نکنید که طلسمات باید به‌صورت ویژه‌ای بر اساس دستوری که صحیح است و در منابع معتبر آمده است اجرا شوند. در غیر این صورت در بهترین حالت کار نمی‌کنند. یا این که اثرات منفی و بدی روی زندگی شما می‌گذراند و همه چیز را تحت‌الشعاع قرار می‌دهند. طلسم روزی توسط قارون در دوره زمانی خودش خوانده شده بود و او به‌واسطه آن توانسته بود دنیای بی‌نهایتی از سکه، زر و سیم را به دست آورد.

طلسمات مهر و محبت در کتاب آموزش باطل کردن طلسم‌ها

البته گاهی طلسمات منفی بسته می‌شوند. مثلاً بر مردی که همسر دارد و ازدواج کرده است. یا بر پسری بسته می‌شود و این پسر هیچ محرمیتی با دختر ندارد. در نتیجه طلسمات جلب محبت هم می‌توانند باطل و هم به‌وسیله این کتاب نوشته شوند. در واقع مهم‌ترین موضوع در مورد کتاب آموزش باطل کردن طلسم‌ها این است که نحوه شکل‌گیری این طلسمات نیز در آن توضیح داده شده است. قدیمی‌ترها برای این که بتوانند بنیان خانواده را تقویت کنند، عشق و علاقه میان افراد ایجاد کنند.

بخصوص این که ازدواج‌ها به روش سنتی انجام می‌شد. از طلسم مهر و ایجاد عشق استفاده می‌کردند. در نتیجه این طلسم می‌توانست سبب زیادشدن علاقه تازه‌عروس و زوجینی شود که نسبت به هم سرد شده‌اند و یا این که زن و مرد در رابطه می‌لغزند.

باطل کردن طلسمات مهر و محبت نیز یکی دیگر از دغدغه‌های مهم و کلیدی بود که افراد همواره به دنبال آن بودند. در این وضعیت خواندن ادعیه‌ای پیشنهاد می‌شود و یا این که طلسم شکن‌هایی مورداستفاده قرار می‌گرفت. در این کتاب نیز به طور مفصل در مورد نحوه شکستن طلسمات مهر و محبتی که افراد به شکل منفی بر هم می‌بندند آمده است. دلیل آن استفاده از طلسم برای موارد حلال و غیرمشروع بود.

شکستن طلسماتی که دشمنان نوشته‌اند

در این مورد پرسش‌های زیادی برای مردم ایجاد می‌شود و این که آیا کتاب آموزش باطل کردن طلسم‌ها ممکن است به ما آسیبی وارد کند؟

آیا طلسم می‌تواند موجب زوال عقل شود، آیا طلسم باعث ازبین‌رفتن ثروت و مال می‌شود؟

 • آیا سحر و طلسمی که باز شده خطرناک است؟
 • چگونه متوجه این مسئله شوم که طلسم دارم؟
 • انواع طلسمات چندگونه است؟
 • آیا تمام طلسمات تأثیرگذار هستند؟
 • می‌خواهم طلسم‌هایی که بر زندگی‌ام بسته شده را شناسایی کنم، راهی وجود دارد؟
 • آیا در این کتاب در مورد طلسم … صحبت شده است؟

البته تعداد این پرسش‌ها بیش از تیترهایی است که در بالا به آن‌ها اشاره کرده‌ایم. پاسخ کامل به‌تمامی این پرسش‌ها در کتاب آموزش باطل کردن طلسم‌ها آمده است. مسئله اول، طلسم می‌تواند خطرناک و دارای انرژی منفی باشد. به همان اندازه که هم صحبت شدن با یک شخص منفی می‌تواند به ضرر شما باشد، طلسم نیز می‌تواند خطرساز و خطرناک باشد. پرسش بعدی در مورد این است که چگونه می‌توانیم متوجه بسته‌شدن طلسم در زندگی خود شویم. در این شرایط یک سری ترفندها در کتاب آمده است. همین‌طور اتفاقاتی در زندگی رخ می‌دهد که نشان سحر و طلسم است.

در نهایت برای این که شما بتوانید پاسخ این پرسش‌ها را بیابید، باید به کتاب مراجعه کنید. چون توضیح هرکدام از این سؤالات خود یک بخش مهم از کتاب بوده و نمی‌توان به‌صورت خلاصه‌وار در این مورد صحبت کرد.

کتاب مبارزه با طلسمات و جادو

پدیده طلسم و جادو به همان اندازه که می‌تواند راهگشا باشد می‌تواند خطرساز باشد. در کتاب آموزش باطل کردن طلسم‌ها به این مسئله اشاره شده است که طلسمات و جادو توسط چه کسانی مورداستفاده قرار می‌گیرد. چگونه ایجاد می‌شود. طلسم بلقیس یکی از نام‌هایی است که شاید با آن روبرو شده باشید. البته بیشتر در کشورهای عربی مورداستفاده قرار گرفته و تحت‌تأثیر همسایگی ایران با این کشورها وارد کشورمان شده است.

این طلسم برای جلب محبت، ایجاد علاقه، مهر و دلتنگی شهرت دارد. همین‌طور از زمان حضرت سلیمان علیه‌السلام در مورد آن داستان‌های بسیار زیادی روایت شده است. این طلسم باعث می‌شود که فردی به شما و یا هرکسی که می‌خواهید جلب و جذب شود. البته این طلسم با معجون‌ها، روش‌ها و ترفندهای گوناگونی به مردم و پادشاه‌های بزرگ خورانده می‌شد و حتی می‌توانست باعث ازهم‌پاشیدن زندگی آن‌ها شود.

باطل کردن طلسم پریان و اجنه چگونه است؟

طلسم پریان را نیز یک چاقوی خطرناک دو لبه می‌دانند. به همان اندازه که می‌تواند برای یک فرد کارگشا باشد، می‌تواند روی زندگی او نیز تأثیرات منفی و بدی بگذارد. همین‌طور این طلسم را عشق دیوانه بار نیز می‌دانند. باعث می‌شود که یک شخص بتواند خودش را در دل معشوق جا کند. متأسفانه این طلسم هم مانند تمامی مواردی که در این مقاله در مورد آن صحبت کردیم، مورد سوءاستفاده قرار گرفته است. بسیاری از خانم‌ها و آقایانی که از شرایط زندگی خود راضی نیستند؛ ممکن است درگیر این سحر و طلسم سخت شده باشند. نحوه بازگشایی این طلسم که با عنوان پریان شناخته می‌شود نیز در کتاب آموزش باطل کردن طلسم‌ها به‌صورت جام و کامل آمده است.

طلسم خرسوار یک نام جالب دیگر است این طلسم برای تحکیم روابط و ایجاد عشق و علاقه مورداستفاده قرار می‌گرفت. اما کم‌کم تبدیل به فضایی برای افرادی سودجو شد که می‌خواستند از این طریق به ثروت و پول برسند. در نتیجه آن را بر زندگی انسان‌ها می‌بستند و خودشان نیز با دریافت مبلغ هنگفتی سعی می‌کردند که آن را باطل کنند و حتی گاهی موفق به این کار نمی‌شدند. این طلسم برای ایجاد علاقه و یا تفرقه نیز مورداستفاده قرار می‌گرفت. اگر درگیر مشکلات خانوادگی و زناشویی شده‌اید دستور باطل کردن تضمینی و فوری در کتاب آمده است.

کتاب پرسش‌وپاسخ در مورد طلسمات مجرب

همان‌طور که گفتیم تقریباً این کتاب به‌عنوان صفر تا صد تمامی طلسمات شناخته می‌شود. برای نوشتن آن از منابع معتبر و کتاب‌هایی استفاده شده است که تماماً جز کامل‌ترین‌ها، شناخته‌شده‌ترین و ها و مجرب‌ترین‌ها هستند.

از جمله مهم‌ترین سؤالاتی که برای جامعه علاقه‌مند به طلسمات و دفع آن‌ها مطرح شده است می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • چگونه باید انواع سحر و طلسم‌ها را شناسایی کنیم؟
 • چگونه هر طلسم و جادو را می‌توان از بین برد؟
 • کدام طلسم خطرناک‌تر است؟ کدام طلسم می‌تواند موجب یک مشکل خاص شود؟
 • آیا می‌توان بر غریبه طلسم بست؟
 • آیا می‌توان از راه دور طلسم بست؟
 • چگونه می‌توانیم برای همیشه خودمان را از شر سحر و طلسمات در امان نگه داریم؟
 • آیا طلسم کسب ثروت و گنج یابی وجود دارد؟
 • منظور از طلسم بر دفینه و گنج چیست؟

اگر به آخرین سؤال دقت کنید متوجه می‌شوید که طلسماتی نیز برای گنجینه‌ها و دفینه‌ها نیز وجود دارد. افرادی که متوجه یک ثروت نهفته می‌شوند نیز از جمله طیف مخاطبان کتاب آموزش باطل کردن طلسم‌ها هستند. آن‌ها می‌خواهند روش‌هایی را بیابند که واسطه آن بتوانند جادو و طلسم بسته شده بر گنج و دفینه را از بین ببرند. برای این افراد نیز در این کتاب‌ها توضیحاتی جامع و کامل آمده است. اصلاً بخشی تحت عنوان طلسمات دفینه و گنج در کتاب آموزش باطل کردن طلسم‌ها آورده شده است.

منظور از طلسمات جابه‌جایی دفینه در این کتاب چیست؟

طلسم جابه‌جایی یکی از قوی‌ترین و سخت‌ترین مواردی است که معمولاً بر گنجینه‌ها و زیرخاکی‌ها بسته می‌شود. افراد برای این که بتوانند این گنجینه‌ها را جابه‌جا کرده و یا این که ازروی زمین بردارند نیاز است که طلسم‌ها را باطل کنند. در کتاب آموزش باطل کردن طلسم‌ها در این مورد به‌صورت کامل صحبت شده است.

همین‌طور می‌تواند به‌واسطه آن از برگ برنده تمامی ساحرها استفاده کنید که از گذشته تاکنون از آن بهره‌برداری کرده و حتی از این طریق به ثروت زیادی نیز می‌رسیدند. چون معمولاً بازکردن طلسمات و سحر هزینه زیادی را به همراه داشت. درصورتی‌که هر فرد می‌تواند در مورد این کتاب و دستورات آن‌ها اطلاعات کسب کرده و حتی خودش آن را انجام دهد.

یک پرسش دیگر، آیا می‌توان طلسم و جادو را از بین برد؟ بله همان‌طور که یک طلسم دستور ساخت، پرداخت و نوشتن دارد، راهکار ازبین‌بردن آن نیز در دنیا ایجاد شده است. از طرفی برخی دستورات برای ازبین‌بردن طیف وسیعی از طلسم‌ها کاربرد دارند.

قدرتمندترین کتاب طلسمات زبان‌بند و چشم‌زخم

گاهی نیز برخی علاوه بر آزارهای روحی به دنبال روشی هستند که بر شما طلسم ببندند. زندگی‌تان را بر هم بزنند و یا با استفاده از زبان‌بندهایی که می‌سازند انرژی منفی را وارد جریان و شرایط زندگی تن کنند. در این حالت خواندن کتاب آموزش باطل کردن طلسم‌ها باعث می‌شود که هم شما با انواع روش‌های طلسم و سحر آشنا شوید. هم بتوانید این مسائل را به‌خوبی شناسایی و هر چه زودتر آن‌ها را باطل کنید. طلسمات را طیف انرژی منفی در نظر بگیرید که سبب ایجاد خطر، مشکلات و گرفتاری‌های جسمی و روحی برای شما می‌شوند.

هر طلسم می‌تواند باعث بیماری، نقصان و حتی آسیب‌های جدی‌تر شود. تصادفات پشت‌سرهم، اتفاقات تلخی نظیر ازدست‌دادن دوستان و نزدیکانی که مدت‌ها با آن‌ها صمیمی بودید و یا شکست‌های بزرگ تجاری و کاری و پیروز نشدن در میادین زندگی می‌تواند از جمله مهم‌ترین نشانه‌های طلسم و سحر باشد. در نتیجه بهتر است به دنبال روشی برای رفع و دفع این طلسمات باشید.

کتاب‌ها در این شرایط می‌توانند راهگشا باشند. البته به شرطی که جامع بوده و به‌تمامی موضوعات درون آن‌ها پرداخته شود. دسترسی به منابع تمامی طلسمات جهان در این کتاب آمده است. یکی از مجرب‌ترین، قدیمی‌ترین، اصیل‌ترین و شناخته‌شده‌ترین کتاب‌ها در زمینه دعانویسی که می‌توانید به‌صورت کامل نسخه نهایی آن را که حاصل تحقیق و تلاش چندساله چند تیم است دانلود و روی هر پلتفرمی مطالعه نمایید.

کتاب آموزش باطل کردن طلسم‌ها مناسب چه کسانی است؟

به‌طورکلی تمامی افرادی که قصد باطل کردن سحر، طلسم و جادو در زندگی خود را دارند. افرادی که می‌خواهند متوجه این مسئله شوند که آیا راهی برای ازبین‌بردن جادو و طلسم وجود دارد. افرادی که صرفاً به دنبال مطالعه این کتاب‌ها و آشنایی با علوم غریبه هستند می‌توانند کتاب آموزش باطل کردن طلسم‌ها را دانلود کنند. نسخه دیجیتال این کتاب پس از خرید در دسترس شما قرار می‌گیرد. به‌واسطه استفاده از آن شما می‌توانید بر تمامی طلسمات چیره شوید و همین‌طور با صفر تا صد روش‌های ساخت و ازبین‌بردن طلسم‌های محبت، جلب رزق‌وروزی، یافتن دفینه، طلسم فراموشی و… آشنا شوید.

تعداد این طلسمات آن‌قدر زیاد است که ما نمی‌توانیم به‌صورت مستقیم آن‌ها را درا ین مقاله برشماریم. از طرفی یک فهرست جامع و کامل در این کتاب موجود است. می‌توانید بر اساس نیاز و کلمه کلیدی که در ذهنتان است، مضمون خود را جستجو کرده و دستور آن را در کتاب بیابید.

همین‌طور استفاده از این کتاب محدودیت خاصی ندارد. نمی‌تواند خطرناک باشد. صرفاً استفاده اشتباه و منفی و در موارد حرام از دستورات کتاب آموزش باطل کردن طلسم‌ها می‌تواند سبب بروز مشکلاتی شود. البته که همه چیز بستگی به خودتان خواهد داشت.

شما امکان دانلود نسخه پی‌دی‌اف کتاب آموزش باطل کردن طلسم‌ها را خواهید داشت.

جمع‌بندی

در نهایت باید عرض کنیم که طلسمات انواع و اقسام گوناگونی دارند. همان‌طور که برای ساخت آن‌ها دستور وجود دارد. روش باطل کردن این طلسمات نیز موجود می‌باشد. البته دسترسی به منابع اصلی و کتاب باطل طلسم کمی سخت است. اما کتاب آموزش باطل کردن طلسم‌ها می‌تواند یک نمونه بارز از منبع اصلی و یونیک برای کسانی باشد که به دنبال دستیابی به باطل طلسم هستند. این کتاب صفر تا صد طلسم‌ها را به شما توضیح می دهد و در کنار آن می‌آموزید که هرکدام از آن‌ها را چگونه باطل کنید. اگر طلسمی در این کتاب موجود نبود نشان از ساختگی و غیرواقعی بودن آن است.

راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که لینک را دریافت نکردید کافیست وارد پنل کاربری خود در سایت کتاب خاص شوید.