کتاب علاج روحانی

نوع فایل
PDF
حجم فایل
49 مگابابت
تعداد صفحات:
158 صفحه
تعداد بازدیدها
1633 بازدید
6,000 تومان
خرید این محصول

به دنبال یک کتاب جامع و کامل در زمینه درمان انواع امراض و دردها، بیماری‌های سخت، ادعیه شفابخش و راهگشاهای اسلامی و معتبر هستید؟ کتاب علاج روحانی یکی از نسخه‌های منبع موجود و در دسترس است که البته تهیه نسخه فیزیکی آن در حال حاضر بسیار سخت بوده و معمولاً با تمامی صفحات و به‌صورت کامل هم نیست. ازاین‌رو قصد معرفی نسخه دیجیتال کتاب علاج روحانی را خواهیم داشت پس با کتاب خاص همراه باشید.

این کتاب یک منبع جامع در زمینه درمان، شفای بیماری‌ها با دعا، اذکار و همین‌طور اسماءالله می‌باشد. اگر پزشکان از درمان شما قطع امید کرده‌اند. یا این که خودتان فکر می‌کنید نتیجه لازم را از روند درمان پزشکی نمی‌گیرید. خوب کتاب علاج روحانی می‌تواند کمکی بر درمان دردها باشد.

این کتاب توسط صدیق الله حق مل نوشته شده و سپس شمس‌الدین مجروح او را ترجمه نموده است. اما در این کتاب چه عناوین درمانی و دعای شفایی ذکر شده است؟ آیا می‌توان هر دعای شفابخشی را برای هر درد و مریضی خواند؟ یکی از مهم‌ترین این دعاها که در این کتاب آمده است از طریق اسماء خداوند بزرگ و متعال خواهد بود. به‌وسیله این کتاب شما قادر به حل مشکلات، دردهای طلسم، مسائل و همین‌طور ایراداتی بر بدن و روح هستید که از دنیای خفیه به شما وارد شده است.

دانلود کتاب تعویذ و دعانویسی علاج روحانی

سرفصل کتاب علاج روحانی

حتی اگر درگیر بیماری نیستید. می‌توانید از طریق این کتاب برای خودتان و خانواده و عزیزانتان تعویذ بنویسید. در واقع تعویض سبب رفع بلا، مشکلات و امراض پیش‌ازاین که به آن‌ها دچار شوید گردیده و می‌توان گفت به‌نوعی حفظ‌کننده و جلوگیری از مشکل است. همین‌طور این نسخه پی‌دی‌اف کامل‌ترین و مرجع ترین نمونه موجود در اینترنت است. متأسفانه بسیاری از وب‌سایت‌ها به دلیل سهل‌انگاری نسخه اورجینال این کتاب را در دسترس قرار نمی‌دهند و برای کامل کردن آن نیز تلاشی نمی‌کنند.

این کتاب یک ترجمه کامل دارد. یعنی می‌توانید تمام مفاهیم آن را متوجه شوید و نوع خط آن نیز چاپی می‌باشد. کیفیت و خوانایی کتاب‌های قدیمی نیز اهمیت زیادی دارد. چون شیوه اسکن کردن این کتاب‌ها مهم است، در نتیجه ما هم سعی می‌کنیم تمامی صفحات را به‌خوبی چک کرده و در صورت اصالت و هماهنگی با نسخه اصلی آن را در دسترس شما قرار دهیم.

شفای 200 بیماری از طریق ادعیه

در همان ابتدای کتاب خلاصه‌ای بر موضوعات و روایت‌هایی مربوط به آن آمده است. یکی از مهم‌ترین مسائل در مورد ادعیه کتاب علاج روحانی، مجرب بودن آنهاست. یعنی بر اساس روایاتی که در دیگر کتب آمده است این دعاها سبب رفع و حل بسیاری از امراض و دردها شده‌اند. این کتاب در زمینه درمان ایندکس و آپاندیس، اسر یا زخم معده، بیماری‌های جگر، چشم و روده مؤثر است.

افرادی که با مشکل کمبود وزن مواجه هستند. می‌توانند از دستورات و ادعیه این کتاب استفاده کنند. نکته مهم دیگر در مورد این کتاب مسئله کامل بودن دستورات و نحوه استفاده از ادعیه و اذکار می‌باشد. در برخی شرایط شما وقتی به پزشک برای درمان یک بیماری مراجعه می‌کنید. تشخیص بسیار سخت خواهد بود.

در نتیجه هم وقت و هم هزینه زیادی تلف و خرج می‌شود. مثلاً یکی از مشکلاتی که اغلب مردم به دلیل شرایط زندگی و مردارخواری با آن مواجه هستند، بوی بددهان است. این دعاها به شما کمک می‌کنند بدون درگیرشدن علل مختلفی که این بیماری دارد آن را رفع کنید.

دعاهای درمان بیماری و شفای درد حق مل

علاوه‌برآن شما بر اساس کتاب علاج روحانی می‌توانید از طریق بررسی نشانه‌ها و علائم بیماری‌ها را درمان کنید. به‌صورت تیتروار در هر بخش کتاب، علل بیماری و نحوه پیدایش آن‌ها نیز توضیح داده شده است. همین‌طور این کتاب یکی از جامع‌ترین نمونه‌ها است. یعنی بسیاری از کتاب‌های دعا و شفابخش نیز در نهایت منبع اصلی خود را کتاب علاج روحانی می‌دانند. درصورتی‌که درگیر:

 • علاج آسیب
 • اسر
 • اطراحیه
 • امراض بینی
 • جگر
 • چشم
 • روده کوچک و بزرگ
 • گردن
 • بوی بد پاها و زیربغل و…

هستید دستورات کامل در فهرست آمده است. کافی است یک جستجو در بخش فهرست مطالب این کتاب داشته باشید. به‌راحتی می‌توانید تمامی راهکارهای درمانی را پیدا کنید. اما احتمالاً این سال ایجاد می‌شود که چرا دانلود نسخه PDF  کتاب علاج روحانی در حال حاضر منطقی‌تر است؟ خوب این کتاب یکی از کمیاب‌ترین، خاص‌ترین و قدیمی‌ترین نمونه‌های موجود است که متأسفانه جلد فیزیکی آن در حال حاضر و در ایران به طور کامل در دسترس نیست. در نتیجه دانلود نسخه دیجیتال البته از یک منبع معتبر می‌تواند روشی سریع، آسان و ارزان باشد.

کتاب دعا و دستور علاج روحانی به‌صورت کامل و اصلی

علاوه بر دستورات درمانی راهگشاهایی در خصوص برآمدن و زیادشدن برکت کسب و زراعت، بندش باد، بندش زبان و… نیز آمده است.

مثلاً اگر در اطراف خود شخصی دارید که مدام با بدگویی سعی می‌کند زندگی‌تان را بر هم بریزد. کتاب علاج روحانی می‌تواند در این موارد نیز حل‌کننده مشکل باشد. دعای زبان‌بند و دفع دشمن کتاب علاج روحانی مشهور است. علاوه‌برآن در دعاهایی که این کتاب به آن‌ها اشاره کرده است، اکثر روش‌های درمانی امراض صعب‌العلاج نیز تکرار شده است. درمان بیماری سرطان، بیماری‌هایی که توسط پزشکان تشخیص داده نمی‌شوند و درمان تانسل در گلو نیز با استفاده از دستورات و ادعیه قرآنی و اذکار اسلامی این کتاب امکان‌پذیر است. همین‌طور تجدید صلاحیت‌های روانی و جسمانی نیز موضوع مهم دیگری است که در کتاب معروف نامبرده به آن‌ها اشاره شده است. تشخیص امراض نیز برای بسیاری از جادوگران و ساحران توسط این کتاب انجام می‌شد.

احضار اجنه و رسیدن به خواسته‌ها

یک تیتر جالب در مورد این کتاب که در فهرست عناوین آمده است مسئله احضار و یا حاضر کردن اجنه آمده است. اگر درگیر مشکلاتی در زندگی هستید که فکر می‌کنید منشأ غیرانسانی و ماورایی دارد. خوب در این کتاب در خصوص این موارد نیز ادعیه کامل و جامعی آمده است. خلل واردشدن در زندگی مشترک و هر نوع فعالیت کاری مسئله‌ای است که در علوم غریبه می‌توان آن را بررسی کرد.

درد در نواحی مختلف ستون فقرات، درد کمر، پشت گردن، بیماری‌های عضلانی و … همه‌وهمه در کتاب علاج روحانی به‌عنوان تیترهای اصلی آمده‌اند. به‌هرحال در بسیاری از شرایط پزشکان از درمان شما قطع امید می‌کنند. این باعث می‌شود که افراد قید تلاش برای دستیابی به روش‌های درمان را بزنند. اما برعکس این کتاب حتی در خصوص روئیدن دوباره موی سر، دراز شدن موی سر و … نیز به شما دستوراتی عطا می‌کند.

علاوه‌برآن، انسان پس از درگیرشدن با امراض و دردها دچار ضعف می‌شود، هنگام پیری سیستم دفاعی بدن در سطح پایین‌تری از عملکرد نرمال قرار گرفته و قطعاً خواندن این دستورات و عمل به دعاها می‌تواند نتیجه‌بخش باشد.

روش حل مشکلات و علاج امراض و دردها در سنین مختلف با کتاب

جالب است بدانید که این دستورات از دوره‌های مختلف زمانی از جمله: سلسله اویسیه، قندریه، عظیمیه جمع‌آوری‌شده است. یعنی شما با دستیابی به کتاب علاج روحانی می‌توانید به‌صورت یک‌باره تمامی این ادعیه که از قرن‌ها در بین مسلمانان نقل می‌شدند را داشته باشید. همین‌طور هیچ تفاوت سنی و جنسیتی نیز برای استفاده از دعاهای شفابخش کتاب علاج روحانی وجود ندارد.

تفاوتی ندارد که مرد هستید یا زن، آبستن هستید یا مجرد، پیر هستید یا جوان، کودک هستید یا بیمارتان نوزاد است می‌توانید از اسرار بی‌نظیر این کتاب بهره گرفته و تمامی امراض سختی که به آن‌ها دچار شده و تقریباً ناامید گردیده‌اید را یک‌باره رفع کنید.

مواردی چون: ادرار نمودن در بستر خواب بخصوص در کودکان زیر 10 سال، آمدن خون در ادرار که بسیار هم ترسناک و هم برانگیز است، آمدن ادرار به‌صورت وقفه و با مشکل، بارباریا (زود، زود) ادرار نمودن و مشکل سلسه البول و همین‌طور بیماری‌های تنفسی و قلبی تماماً در این کتاب روش حل و رفع دارد.

یک مثال جالب در مورد این کتاب زده می‌شود که به‌وسیله آن شما می‌توانید امراض و دردهای سرتاپای خود را در عرض چند هفته رفع و دفع کنید. البته لازم است که به این دعاها و دستورات ایمان قلبی داشته باشید. همین‌طور هر دستور را به‌صورت کامل اجرا کنید. حتی اگر در ابعاد روحی هم دچار مشکل هستید، کتاب مشهور و معتبر علاج روحانی برای شما درمان دارد.

راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که لینک را دریافت نکردید کافیست وارد پنل کاربری خود در سایت کتاب خاص شوید.