معرفی بهترین کتاب ها برای افزایش قد

کتاب افزایش قد

شاید باور نکنید اما برای افرادی که قصد دارند تا قد خود را افزایش دهند کتاب های مختلفی نوشته شده است و در این کتاب ها تکنیک ها و روش هایی بیان می شود که به شما کمک می کند تا بتوانید با طی کردن چند گام اقدام به افزایش قد خود کرده و از این طریق، در مدت زمان کوتاهی افزایش قد قابل توجهی داشته باشید.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که متاسفانه اکثر کتاب هایی که برای افزایش قد وجود دارد به فارسی ترجمه نشده است و این موضوع باعث شده تا بسیاری از افرادی که تسلط به زبان انگلیسی ندارند نتوانند از مطالب موجود در این کتاب ها استفاده کنند.

با این حال، در این مطلب قصد داریم تا شما را با بهترین کتاب ها برای افزایش قد آشنا کرده و در مورد این کتاب ها اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.

How to Increase Your Height 101

یکی از کتاب هایی که در مورد ترفند ها و روش های افزایش قد نوشته شده است، کتاب How to Increase Your Height 101: Perfect Way’s, Exercises, Trick’s & Secrets to Increase Human Height Naturally است. در این کتاب به شما تکنیک ها و روش های مختلفی آموزش داده می شود تا بتوانید بدون استفاده از روش های مصنوعی و غیر ارگانیک و به شکل طبیعی اقدام به افزایش قد کرده و از این طریق به اهداف خود دست پیدا کند.

با استفاده از موارد گفته شده در این مطلب می توانید بدون توجه به سن خود، به طور طبیعی قد بلندتر شوید و استفاده از راهنمایی های موجود در این کتاب به شما کمک می کند تا بتوانید به اهداف خود دست پیدا کنید.

از مهم ترین مواردی که در این کتاب وجود دارد ترفند ها و تمرینات است که برای قد بلندتر شدن می توانید از آن استفاده کنید. در این کتاب غذا هایی که به شما کمک می کند تا قدتان افزایش پیدا کند معرفی می شود و می توانید از این رژیم غذایی استفاده کنید. این مطالب در سایت افزایش قد وان قد نیز توضیح داده شده اما این کتاب می تواند مورد مناسب تری برای شما باشد.

همچنین در مورد عادات روزانه که منجر به افزایش قد شما می شود در این کتاب گفته شده و در نهایت نیز برخی از دارو های گیاهی به شما معرفی می شود که می توانید از این دارو ها برای افزایش قد خود به طور طبیعی استفاده کنید.

How to Get Taller

کتاب How to Get Taller به شما روش هایی گفته می شود که می توانید از طریق این تکنیک ها اقدام به افزایش قد کنید. در این کتاب به شما آموزش داده می شود تا بتوانید از طریق تکنیک های طبیعی برای رشد قد خود اقدام کنید.

نکته جالبی که باید به آن اشاره کنیم این است که نویسنده این کتاب ادعا می کند که پس از مطالعه این کتاب و توجه به تکنیک های گفته شده در این مطلب به شما کمک می کند تا در طول چند هفته 5 تا 10 سانتی متر قد خود را افزایش دهید.

روش کلی که در این کتاب گفته می شود یک برنامه سه مرحله ای است که می توانید از آن برای بلندتر شدن استفاده کنید.

در گام اول به شما شش تمرین آسان برای افزایش قد گفته می شود. نکته مهمی که باید بدانید این است که آموزش تکنیک های گفته شده در این مطلب به صورت دستورالعمل ها و تصاویر گام به گام است.

از سوی دیگر پس از آموزش 6 تمرین، در مرحله بعدی به شما 14 غذای مختلف آموزش داده می شود که می توانید از آن برای افزایش قد استفاده کنید و در صورتی که این غذاها را بخورید، پتانسیل بدن خود را برای افزایش قد به حداکثر می رسانید.

همچنین به شما ده ها ویتامین و ده ها ماده معدنی که بدن شما برای بلندتر شدن به آن نیاز دارد معرفی می شود و در این کتاب بیان می شود که این ویتامین ها و مواد معدنی در کدام غذا ها وجود دارند.

در مرحله بعدی در مورد عادت های روزانه ای صحبت می شود که به شما کمک می کند تا بتوانید به افزایش قد خود کمک کنید. از مهم ترین این موارد می توان به نحوه نشستن درست، بهترین شکل ایستادن و خم شدن و… اشاره کرد. متاسفانه عادت های روزانه ما به شکلی هستند که می توانند به ستون فقرات شما آسیب رسانده و رشد قد شما را متوقف کنند.

همچنین در این بخش شش کاری که باید قبل از خواب انجام دهید آموزش داده می شود که اگر این کار ها را انجام دهید، بدن شما در هنگام خواب تحریک می شود تا رشد پیدا کند.

Increase Your Height Naturally by 10 cm

یکی دیگر از کتاب های نوشته شده در مورد روش های طبیعی افزایش قد، کتاب Increase Your Height Naturally by 10 cm است. این کتاب به شما آموزش می دهد تا چگونه بتوانید به صورت طبیعی بدن خود را برای افزایش قد آماده کنید.

این کتاب به بسیاری از کودکان و بزرگسالان کمک کرده تا قد بلندتر شوند و نکته مهم این است که موفقیت این کتاب باعث شده تا شاهد ترجمه آن به چندین زبان زنده دنیا باشیم. بنابرین اگر به دنبال رشد قد بزرگسال واقعی هستید این کتاب افزایش قد می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

لازم به ذکر است که تمامی تمرینات و روش های گفته شده در این کتاب 100٪ ایمن هستند و انجام این تمرینات آسیبی به بدن شما وارد نمی کند.

این کتاب تکنیک های افزایش اندازه استخوان های انسان را با جزئیات کامل به شما آموزش میدهد. برنامه تقویت رشد استخوان های موجود در این کتاب شامل تمرینات آموزشی ویژه، معرفی رژیم غذایی، ویتامین ها و مواد معدنی برای افزایش قد، شیوه و عادات روزانه و… است که توجه به این نکات برای افزایش تولید هورمون رشد به شما کمک می کند.

اگر خوانندگان تمام مراحل ذکر شده در کتاب را رعایت کنند، رشد قد خود را در چند ماه می توانند مشاهده کنند. همچنین نکات گفته شده در این کتاب به هیچ مهارت قبلی نیاز ندارد و شما می توانید به راحتی موارد گفته شده در این کتاب را مطالعه کرده، تمام تمرین های آن را یاد بگیرید و طبق برنامه این تکنیک ها را تکرار کنید.

حرف آخر

در این مطلب شما را با بهترین کتاب ها برای افزایش قد آشنا کرده و تلاش کردیم تا در مورد این کتاب ها اطلاعات جامع و کاملی را ارائه دهیم. توجه به موارد گفته شده در این کتاب به شما کمک می کند تا بتوانید به صورت طبیعی اقدام به افزایش قد کنید.

منبع: کتاب خاص